پنج‌شنبه 03 مارس 11 | 14:58
وقتی فتنه سیاسی جواب ندهد

جزیره انگلیس روحانیون انقلابی را تحریم کرد!

لیستی جدید از سوی دولت جزیره انگلیس در خصوص تحریم ۸۰ نفر از مسئولین و نخبگان جمهوری اسلامی ایران منتشر شد که کاملا بر خلاف عرف بین الملل و قوانین بین المللی در مورد حفظ حاکمیت ملی و قوانین کشور‌ها بوده و معنای دخالت در امور داخلی کشور‌ها را می‌دهد. وقیحانه‌ترین بخش این لیست نام بردن از روحانیون انقلابی و بزرگواری همچون آقایان محمد تقی مصباح یزدی، احمد جنتی، محمد یزدی و احمد خاتمی است.


اقدام جدید دولت انگلستان و تقاضا از ۲۲ کشور برای تعیین نماینده جدید سازمان ملل متحد در امور حقوق بشر در حالی انجام می‌شود که اقدام هماهنگ دیگری از سوی اتحادیه اروپایی در حال انجام است که تجاوز آشکار نسبت به حاکمیت ملی کشورمان محسوب می‌شود که به نظر می‌رسد پایه اصلی این ادعا موضوع انتخابات سال گذشته ریاست جمهوری ایران است.

دیروز لیستی جدید از سوی دولت جزیره انگلیس در خصوص تحریم ۸۰ نفر از مسئولین و نخبگان جمهوری اسلامی ایران منتشر شد که کاملا بر خلاف عرف بین الملل و قوانین بین المللی در مورد حفظ حاکمیت ملی و قوانین کشور‌ها بوده و معنای دخالت در امور داخلی کشور‌ها را می‌دهد.

در این لیست نام افرادی به چشم می‌خورد که نشان‌دهنده توطئه کشورهای اروپایی خصوصا جزیره انگلیس علیه ایران است. در این لیست به عنوان مثال نام مسئول بند یک زندان رجایی‌شهر در شهر کرج و چهار نگهبان بند یک زندان رجایی شهر به چشم می‌خورد که نشان می‌دهد این اسامی توسط اپوزیسیون و اصلاح‌طلبان (بخوانید تسلیم‌طلبان) تهیه و در اختیار آنان قرار گرفته است.

همچنین در این اسامی نام یکی از با اخلاق‌ترین معاونین دادستانی تهران که اینک جانشین معاونت ستاد حمل و نقل سوخت کشور است نیز به چشم می‌خورد.

وقیحانه‌ترین بخش این لیست نام بردن از روحانیون انقلابی و بزرگواری همچون آقایان محمد تقی مصباح یزدی، احمد جنتی، محمد یزدی و احمد خاتمی است.

همچنین در این لیست نام آقای مهرداد امیدی بعنوان مدیر بخش جرائم اینترنتی پلیس ایران و آقای بهروز کمالیان که برای بخش سایبری «آشیانه» فعالیت می‌کند نیز به چشم می‌خورد.

این مسأله نقض مستقیم قوانین بین المللی در مورد حاکمیت ملی کشور‌ها و قوانین داخلی کشور‌ها است. اگر تا پیش از این دولت‌های غربی به بهانه پرونده‌ هسته‌ای ابران و قطع نامه‌های شورای امنیت دست به تحریم افرادی که در موضوع هسته‌ای ایران تاثیرگذار بودند می‌زند این ۸۰ نفر فوق‌الذکر حتی هیچ ارتباطی با این موضوع نیز ندارند.

به نظر می‌رسد بعد از شکستی که غرب و پیاده نظام‌های داخلی آنان در آشوب‌های بعد از انتخابات داشتند به هر دری می‌زنند تا این جریان مرده را زنده و تقویت کنند. در این بین ارتباط اصلاح‌طلبان ایرانی با غرب در تهیه این لیست مهم‌تر از هر چیزی است.

لازم است دستگاه دیپلماسی و وزارت محترم خارجه ایران هر چه سریع‌تر سفیر جزیره انگلیس و سفرای سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا را فراخوانده و به دلیل این افتضاح به بار آورده، به شدت با آن‌ها برخورد نماید.

 1. من
  15 اکتبر 2013

  تورا به هرکسی که میگرستید بگذارید مسئولان برای مردم و بخاطر مردم کارکنند.اینقدر سنک اندازی نکنید.اگرایمان دارید.

 2. من
  15 اکتبر 2013

  شما دروغگو هستید.نظر چاپ نمیکنید

 3. من
  15 اکتبر 2013

  ملت جواب شمارا دادند.بروید به تاریخ

 4. موسوی
  16 اکتبر 2013

  اینا 4 میلیون بیشتر نیستن همه زورشون رو زدن همینقدر بودن!!!!

  ایشالله مجلس بعدی جوابتون رو بهتر میدیم و کاملتر راستی 3/000/000/000/000 چه خبر

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: