یکشنبه 28 ژوئن 09 | 17:02

مجمع وبلاگ نویسان مسلمان، به جنبش مردمی حراست از آرای مستضعفین پیوست

ما وبلاگ نویسان مسلمان بر خود دانستیم تا با پیوستن به «جنبش مردمی حراست از آرای مستضعفین»، تلاش کوچکی جهت دفاع از حقوق مردم متین ایران بنماییم. مردمی در سراسر کشور که تنها به دلیل نداشتن رسانه و پشتیبانان پولدار میلیاردی، صدایشان شنیده نمی شود و آرایشان دیده نمی شود. و چنین گستاخانه سعی در حذف آنان و نادیده گرفتن آرای آنان می شود.


حمایت مجمع وبلاگ نویسان مسلمان از جنبش حراست از ارای مستضعفین

حمایت مجمع وبلاگ نویسان مسلمان از جنبش حراست از ارای مستضعفین

22 خرداد امسال تاریخ و جهانیان چنان عظمتی از ملت شریف ایران دیدند که ذهن ها از تصور و زبان ها از تحسین بازماندند. حضور 85 درصدی مردم نشان از اراده ای محکم و استوار داشت برای پیگیری آرمان های متعالی؛ در هنگامه ای که بشریت در گمگشتگی و ظلمات غوطه ور است. این ایستادگی بر سر عدالت، آزادی، پیشرفت و اقتدار؛ نشانی از پایمردی بر سر عهدی بود که ملت ایران در سال 57 با خدای خویش بسته بودند.
این افتخار و شکوه مسلما وظیفه را بر مسئولین، علما، نخبگان علمی، فرهنگی و سیاسی و نیز صاحبان رسانه مضاعف کرده است. و با صدایی رسا آنها را برای انجام تکلیف شان فرا می خواند. وظیفه ای که این روزها در خنثی کردن توطئه های دشمنان اسلام و ایران، ترویج و عمل به قانون ، حفظ امنیت و آرامش مردم و حراست از آرای آنان، تجلی و اولویت یافته است.
پس از اعلام نتایج اولیه انتخابات، در شرایطی که دشمنان در یاس مطلق بودند و دوستان غرق در شادی، متاسفانه برخی جریانات به جای سپاسگذاری از مردم با بی صبری، بدور از انصاف و واقعیت، خارج از مجاری قانونی، مطالبی را طرح کردند که فضا را برای سوء استفاده مغرضان داخلی و خارجی فراهم کرد. و متاسفانه آرامش را چند روزی از زندگی برخی مردم دور کرد. و در راستای همین سوء استفاده رسانه های خارجی و متاسفانه برخی رسانه های داخلی، با انتشار شایعات، دروغ ها، تهمت زدن ها، جعل و تحریف واقعیات، سیاه نمایی، جوی علیه ملت شریف ایران فراهم کردند تا شاید بتوانند اندک خدشه ای بر حماسه ی به یاد ماندنی 22 خرداد وارد کنند. و به حق حوادث بعد انتقام جریانات صاحب زر ، زور و تزویر از مردمی بود که در انتخابات نشان دادند همچنان در خط امام خمینی(ره)، رهبری و انقلاب اسلامی باقی مانده اند.
در چنین شرایطی اغلب رسانه های خارجی و نیز داخلی به خصوص با حضور فعال در فضای مجازی، با فراموش کردن آزادگی، انصاف، پایبندی به واقعیات و اخلاق حرفه ای، نتوانسته اند خشم و عقده ی خود را از حماسه 22 خرداد پنهان کنند. و با حمایت از حرکت های غیر قانونی و اغتشاشات خیابانی به دنبال پایمال کردن حق ملت ایران و آرای آنان هستند. و در این میان اندک رسانه هایی بودند که به بیان واقعیات، احیای قانونگرایی و حراست از آرای ملت همت گماشته بودند. لذا ما وبلاگ نویسان مسلمان بر خود دانستیم تا با پیوستن به «جنبش مردمی حراست از آرای مستضعفین»، تلاش کوچکی جهت دفاع از حقوق مردم متین ایران بنماییم. مردمی در سراسر کشور که تنها به دلیل نداشتن رسانه و پشتیبانان پولدار میلیاردی، صدایشان شنیده نمی شود و آرایشان دیده نمی شود. و چنین گستاخانه سعی در حذف آنان و نادیده گرفتن آرای آنان می شود.
در پایان جریان های سیاسی را دعوت می کنیم تا با دیدن واقعیت و احترام به رای ملت شریف ایران، در عمل خود مطیع کامل قانون باشند.

و السلام علی من اتبع الهدی

  1. مصطفی نمازیان
    28 ژوئن 2009

    بنام خدا. ما هم هستیم. یا علی

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.