پنج‌شنبه 08 آوریل 10 | 10:52

دیدار خانواده کامرانی با رهبر انقلاب

اخبار رسیده حاکی از آن است که خانواده ی مرحوم کامرانی – یکی از قربانیان واقعه ی کهریزک – در روزهای پایانی سال 88 با رهبر معظم انقلاب دیدار داشته اند. برخی از خانواده های قربانیان این واقعه ی دردناک، پیش از این اظهار داشته بودند که در امر پیگیری مسائل مربوط به کهریزک، آیت الله خامنه ای از همه ی مسؤولان قاطعانه تر برخورد کرده اند.


خانواده ی مرحوم کامرانی پیش از آغاز سال نو با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.
به گزارش جهان، اخبار رسیده حاکی از آن است که خانواده ی مرحوم کامرانی – یکی از قربانیان واقعه ی کهریزک – در روزهای پایانی سال 88 با رهبر معظم انقلاب دیدار داشته اند.

برخی از خانواده های قربانیان این واقعه ی دردناک، پیش از این اظهار داشته بودند که در امر پیگیری مسائل مربوط به کهریزک، آیت الله خامنه ای از همه ی مسؤولان قاطعانه تر برخورد کرده اند.

در حالی که دادگاه های مربوط به واقعه کهریزک، در حال برگزاری است، به نظر می رسد از طرفی نقش مسببین اصلی این حادثه ی غمبار که با راه اندازی فتنه، باعث ریختن خونهایی از هر دو طرف وارد در این ماجرا شدند، غیر قابل چشمپوشی است و از سویی دیگر نقش مسؤولانی که نسبت به فرمان تعطیلی فوری بازداشتگاه کهریزک که بوسیله مقام معظم رهبری صادر شد، اهمال نمودند نیز غیر قابل انکار می نماید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.