چهارشنبه 09 مارس 11 | 13:59

جنبش‌الحوثی: قیام مردم یمن تا سرنگونی «عبدالله صالح» ادامه می‌یابد

دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی عبد‌الملک الحوثی با انتشار بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن تجاوزات و تعدی‌های رژیم صالح علیه معترضین یمنی خواستار حضور یکپارچه ملت یمن در انقلاب تا سرنگونی رژیم حاکم بر این کشور شد.


جنبش الحوثی با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد، بدین وسیله ما تجاوز و تعدی وحشیانه روز گذشته رژیم عبد الله صالح علیه اعتصاب کنندگان «میدان التغییر» صنعا را محکوم نموده و اعلام می‌کنیم، این اقدامات خطرناک بیش از پیش چهره زشت و ددمنشانه رژیم را که تلاش می‌کند، آن را در پس پوشش‌ها و عناوین مختلف پنهان سازد، برملا و بر خوی وحشی‌گری و خونخواری تاکید می‌نماید.

در این بیانیه آمده است: همچنین این تجاوزات و تعدی‌ها ثابت می‌کند که رژیم صالح تابع هیچ قانونی نبوده و زبان آن زبان زور و سلاح است که آن را در برابر هرکسی که با رژیم به مخالفت برخیزد، حتی اگر ملت بی‌دفاع و بی‌سلاح یمن نیز باشد، بکار می‌برد و این ماهیت واقعی و چهره حقیقی رژیمی است که با آتش، آهن، قتل و کشتار و سرکوب بر مردم حکومت می‌کند.

جنبش الحوثی در بیانیه خود افزود: از رژیمی که ملت یمن را در شمال و جنوب کشور با جنگنده‌ها، توپ‌ها و تانک‌های خود هدف قرار داد، ارتکاب جنایت در میدان‌های تغییر و توسط نیروهای امنیتی و نظامی که نمی‌فه‌مند، ‌ ایستادن در کنار ملت وظیفه بزرگ آنهاست و مزدورانی که جز منافع خود به چیز دیگری نمی‌اندیشند، امری دور از انتظار و بعید نیست.

در پایان این بیانیه آمده است: ما از ملت یمن می‌خواهیم با متحد کردن بیش از پیش صفوف خود از انقلاب مبارک خود جهت مقابله با تجاوزات رژیم و تا سرنگونی آن حمایت و پشتیانی کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: