شنبه 12 مارس 11 | 21:33

گزارش تصویری: اینجا قدمگاه شهداست، با وضو وارد شوید

همزمان با آغاز حرکت کاروان راهیان نور و بازدید اقشار مختلف مردم از مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب و غرب کشور،‌ به بازخوانی قسمتی از بیانات رهبری در جمع کاروانهای راهیان نور در منطقه عملیاتی فتح المبین پرداخته‌ و برخی از این مناطق را به تصویر کشیده‌ایم.


تریبون مستضعفین- همزمان با آغاز حرکت کاروان راهیان نور و بازدید اقشار مختلف مردم از مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب و غرب کشور،‌ به بازخوانی قسمتی از بیانات رهبری در جمع كاروانهای راهیان نور در منطقه عملیاتی فتح المبین پرداخته‌ و برخی از این مناطق را به تصویر کشیده‌ایم.

رهبر معظم انقلاب در جمع کاروان راهیان نور ضمن تأکید بر اهمیت بازدید از مناطق جنگی و زنده نگهداشتن یاد شهدا، حرکت راهیان نور را حرکتی بسیار بابرکت عنوان کردند و فرمودند: « آنچه مهم است این است که ملت ایران این مقطع تاریخىِ حساس – مقطع دفاع مقدس – را هرگز فراموش نکند و سالهاى پرمحنت، ولى پرافتخار دوران جنگ تحمیلى را هرگز از یاد نبرید. این آمدن‌ها، این اظهار ارادت‌ها، این یادبود گرفتن‌ها، کمک می‌کند به اینکه این یاد‌ها در ذهن‌ها زنده بماند. من از این حرکت راهیان نور – که چند سال است بحمداللَّه روزبه‌روز هم در کشور توسعه پیدا کرده – بسیار خرسندم و این حرکت را حرکت بسیار بابرکتى می‌دانم. و معتقدم این مقطع حساس براى ما یک تجربه است. شما جوانهاى امروز اگر آن روز هم بودید، توى این میدان، با عزم راسخ حاضر می‌شدید.»

***

یادمان شهدای عملیات کربلای پنج – شلمچه
یادمان شهدای عملیات خیبر – طلائیه
یادمان شهید دکتر مصطفی چمران – دهلاویه
یادمان شهدای عملیات فتح المبین – فتح المبین
پادگان دو كوهه – دوکوهه
یادمان شهدای والفجر مقدماتی و یک – فکه
مزار شهید علم الهدی و یارانش – هویزه
یادمان شهدای رمضان – پاسگاه زید
یادمان شهدای اروند – اروندکنار

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.