سه‌شنبه 15 مارس 11 | 13:46

کینه‌ورزی و رفتار منافقانه با یک جمله: «آبرویی برای … نخواهم گذاشت»

چهارشنبه‌ی هفته گذشته، خبری با عنوان «هشدار شدیداللحن آیت الله العظمی وحید خراسانی» به سرعت در سایت‌های ضدانقلاب و فتنه گران سبز منتشر شد. بر اساس خبری که سایت آینده‌نیوز منتشر کرده بود به تخریب و توهین مسئولین نظام پرداختند. این درحالی است که با افتادن پرده‌های تزویر و دروغ گویی این سایت‌ها، برای خود آنها آبرویی نمانده است.


تریبون مستضعفین- چهارشنبه‌ی هفته گذشته، خبری با عنوان «هشدار شدیداللحن آیت الله العظمی وحید خراسانی» به سرعت در سایت‌های ضدانقلاب و فتنه گران منتشر شد. بر اساس این خبر که سایت آینده‌نیوز منتشر کرده بود این سایت‌ها به تخریب و توهین به مسئولین نظام پرداختند.

ماجرا از اینجا آغاز شده بود که آیت الله وحید خراسانی در درس خارج از فقه خود نسبت به ترویج و تبلیغ مسیحیت در کشور گلایه‌هایی را مطرح کرده  و از مسئولین خواسته بود تا بساط تبلیغ مسیحیت در کشور برچیده شود؛ اما سایت آینده نیوز در تنظیم این خبر با شیوه‌ی غیراخلاقی و سخیف سعی کرده بود ذهن مخاطب را به سمت و سوی خاصی هدایت کند.

این سایت که در فتنه انگیزی و دروغ پراکنی مسبوق به سابقه نیز بوده است این‌بار در دوجای خبر گلایه آیت االه وحید خراسانی، از […] استفاده کرده بود تا به مخاطب اینگونه القاء کند که جایگزین عبارات حذف شده، مطلب مهم و کلیدی بوده است و بدین شیوه کینه و بغض خود را نسبت به برخی مسئولین کشور نشان دهد و طوری وانمود کند که آیت الله وحید این انتقادات را به شخص خاصی متوجه کرده است!

در خبر این سایت که بازنشر زیادی در سایت‌های ضدانقلاب نیز داشت از قول این مرجع تقلید آورده بود:

«این مسیحیت با این ریشه در این کشور جوانان شیعه را گمراه می‌کند واین‌ها روی ریاست خود دعوا دارند، یکی نیست به این دستگاه بگوید این همه تبلیغات مسیحیت ضال ومضل حتی در قم به چه معناست؟ این‌ها را دارند به خورد این امت می‌دهند و درقبال اسلام، این دستگاه با این بساط اگر یکجایی یک کلمه بوئی برای تزلزل مقام من باشد همه آنجا حاضر می‌شوند، اما دین و ایمان از مغز این جوان‌ها برده می‌شود همه در خفقان و خوابیده‌اند. دنبال مقام و مالند دم از اسلام می‌زنند، بساط تبلیغ مسیحیت باید از این مملکت برچیده شود والا آبرو برای نخواهم گذاشت.»

این درحالیست که مراجعه به فایل صوتی صحبت‌های آیت‌الله وحید کینه توزی و رفتار مغرضانه گردانندگان این سایت‌ را بوضوح آشکار می‌کند:
«این مسیحیت با این ریشه در این کشور جوانان شیعه را گمراه می‌کند واین‌ها روی ریاست خود دعوا دارند، یکی نیست به این دستگاه فاسد بگوید این همه تبلیغات مسیحیت ضال ومضل حتی در قم به چه معناست؟ این‌ها را دارند به خورد این امت می‌دهند و درقبال اسلام، این دستگاه با این بساط اگر یکجایی یک کلمه بوئی برای تزلزل مقام من باشد همه آنجا حاضر می‌شوند، اما دین و ایمان از مغز این جوان‌ها برده می‌شود همه در خفقان و خوابیده‌اند. دنبال مقام و مالند دم از اسلام می‌زنند، بساط تبلیغ مسیحیت باید از این مملکت برچیده شود والا آبرو برای احدی نخواهم گذاشت.»

تحلیل‌هایی با این مضمون که «آیت الله وحید نسبت به حوادث اخیر به بالاترین مقام کشور هشدار شدیداللحن داده و بیان داشته در صوردت عدم اصطلاح آبرویی برای وی نخواهد گذاشت» همگی نشان از دروغ پراکنی و القاء شبهات در جامعه توسط مخالفان جمهوری اسلامی برای نیل به اهداف خود و تضعیف جایگاه ولایت فقیه بوده است امری که پس از حوادث پس از انتخابات سال گذشته وارد مرحله‌ی جدیدی به عنوان اصلی‌ترین حربه‌ی مخالفان نظام تبدیل شده است.این درحالی است که با افتادن پرده‌های تزویر و دروغ گویی این سایت‌ها، برای خود آنها آبرویی نمانده است.

القاء مخالفت مراجع با این نظام و مسئولین آن درحالی توسط برخی سایت‌ها بزرگنمایی می‌شود که بارها این مراجع حفظ این نظام را از اوجب واجبات دانسته و نسبت به رهبری آن نیز ابراز ارادت و تبعیت کرده‌اند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: