چهارشنبه 16 مارس 11 | 16:50

آن روی سکه شبکه ماهواره‌ای اهل بیت!

شبکه ماهواره اهل بیت که توسط چند افغانی به سرکردگی یك روحانی نما به نام حسن اللهیاری اداره میشود بالاخره پس از چند ماه فتنه انگیزی و اختلاف افکنی بین شیعه وسنی چهره منافقانه و شیطانی خود را با توهین نسبت به حضرت آیت الله خامنه ای و ظالم خواندن ایشان ،افشا كرد.


شبکه ماهواره اهل بیت که توسط چند افغانی به سرکردگی یك روحانی نما به نام حسن اللهیاری اداره میشود بالاخره پس از چند ماه فتنه انگیزی و اختلاف افکنی بین شیعه وسنی چهره منافقانه و شیطانی خود را با توهین نسبت به حضرت آیت الله خامنه ای و ظالم خواندن ایشان ,افشا كرد. این روحانی نما با اتهام زنی منبی بر اینکه آیت الله خامنه ای مخالف عزاداری اهل بیت وعزاداری امام حسین است وتروریست خواندن ایشان ،اهداف شوم این شبکه را نشان داد.

این شبکه کار خود را با چهره ای منافقانه شروع کرد پس از چند ماه فعالیت شروع به اختلاف افکنی و توهین به مقدسات اهل سنت نمود و وبا مباحث جدلی و توهین به اهل تسنن کار خود را ادامه داد تا اینکه حضرت آیت الله محقق کابلی که در ابتدای کار بخشی از خرج این شبکه راتامین  میکردند با مطلع شدن تغییر مشی شبکه کمک های خود به این شبکه را قطع کرد و از شیعیان درخواست کردند که از کمک کردن به این شبکه خودداری کنند و خود نیز بیانیه ای را علیه این شبکه منتشر کردند که متن این بیانیه را دراینجا میتوانید بخوانید. پس این واکنش معظم له, معاون تلبيغات حوزه علمیه قم نیز در نشستی از افشا شدن اسنادی مبنی بر این که این شبکه با کمک آمریکایی ها راه اندازی شده.

با شدت گرفتن فعالیتهای این شبکه و اختلاف افکنی این شبکه حضرت آیت الله حسینی قزوینی نیز بارها نسبت به خط مشی غلط این شبکه هشدار داد و خود نیز از این شبکه اعلام برائت نمود. با مشخص شدن هدف شوم این شبکه مبنی بر ایجاد اختلاف در بین شیعیان واهل تسنن دادگاه ویژه دفتر این شبکه در شهر قم رابست. وبالاخره این شبکه چهره شیطانی خود رابا توهین به مقام معظم رهبری و دجال خوداندن جوانان انقلابی وانقلابیون نمایان کرد.

فیلم توهین های این روحانی نمای امریکایی را در لینک زیر میتوانید مشاهده کنید

دانلود فیلم اول با حجم 4.66

دانلود فیلم دوم با حجم 1.89

 1. جواد
  17 مارس 2011

  متاسفم که ملاک حق و حقیقت را فقط آنچه که خود درست می دانیم حساب می کنیم این شبکه مقدس یک شبکه استدلالی است اگر واقعا مرد میدان هستید جواب استدلالهای ایشان را بدهید نه اینکه تهمت و ناسزاگویی راه بیندازید
  شما خود از ناسزاگویی نهی می کنید ولی خود همان روش را پیش گرفته اید

  • افسانه شیرازی
   3 جولای 2015

   در این شبکه کتاب دست میگیرن استدلال هم میکنن ولی بسیاری اوقات توهین هم میکنن . این دوتا با هم نمیشه . باید فقط منطق و استدلال باشه . ایشون شیخ کافی رو در یکی از برنامه ها حرام زاده خطاب کرد . چرا ؟؟؟ چرا باید توهین بشه . چرا یکی که خودش رو مجتهد میدونه میاد توهین میکنه مگه قرآن نخونده مگه نمیدونه که ناسزا گفتن حرامه؟

 2. وحید
  4 آوریل 2011

  من هم برای شمما متاسفم جواد
  ایا این فیلمهایی که قرار دادند چیزی به جز فحاشی هست؟

 3. بهروز
  28 آوریل 2011

  درود بر عالم جلیل القدر سرباز امام زمان (عج) جناب اللهیاری

 4. علم الهدی
  1 می 2011

  کدام استدلال اقا جواد تمام اهل بیت به شهادت رسیدند تا ولایت زنده بماند حضرت زهرا (س)با آن وضعیت غریبانه و مظلومانه برای دفاع از ولایت به شهادت رسیدند حالا بعداز قرنها که زحمات اهل بیت وخونهای پاک آنها ودیگر شهیدان برای تشکیل یک حکومت شیعی به بار نشسته وهمه منتظر ظهور حضرت حجت هستیم > خیلی راحت یک روحانی نما به مقام عظمای ولایت توهین می کند وشما ساده لوحانه می گویید ایشان استدلال دارند؟ چه حماقتی بالاتر از نادیده انگاشتن مقام ولایت وزیر پا گذاشتن خون ائمه اطهار ؟ آیا دفاع از اهل بیت اینگونه است؟

  • مینا
   16 نوامبر 2013

   خواهشمندم با بصیرت اعلام نظر بفرمایید متشکرم

 5. آرمين
  5 آگوست 2011

  سلام. خوب علم الهدي الان وظيفه ي ماست كه به همه ي كساني كه نمي فهمند بفهمانيم كه اهل بيت چرا شهيد شدند و چرا حضرت زهرا سلام الله عليها مظلومانه شهيدشدند چرا با ابوبكر و امثال ايشان تا پايان عمر صحبت نكردند تا كي بايد سكوت كرد امام تو علي عليه السلام هيچ وقت سكوت نكرد خيلي از سني ها منظورم عوامشون اينا رو نمي دادنند و بهشون گفته شده كه كتابهاي ماهم نخونند خوب تا كي بايد مظلوم بمانند و بمانيم با اينكه با گفتن حقيقت باز هم مظلوميت جاي خودش باقي خواهد ماند بله ايشان اشتباهات زيادي دارند اما اين مقدارش كه داره سني ها را روشن مي كنه براي ما كافيه تا كي بايد شيعيان امام علي را كافربدانند و ريختن خونشان واجب اگه صحبتي استدلالي ان هم از كتاب خودشان نشه بر خود شيعه و فرزندان ما هم ثابت خواهد شد كه شيعه حرفي براي گفتن نداره و واقعا كافر و خونش مباحه پس فرزندان ما چه گناهي دارند كه نبايد پيرو امام علي عليه السلام باشند اينهاكه دارند دنيا رو به…… مي كشند من سراغ دارم خيلي از شيعيان را به گرايش وهابيت برده اند. پس جاي تاسف دارد با مخالف با ايشان دل مخالفين رو شاد ونامه ي ناحق بودن خودمان را امضاء كنيم ودل اهل البيت را غم دار

 6. مجتبی
  4 سپتامبر 2011

  هر چی که هست متاسفانه علما نمیدونم به چه علتی نمیان اختلافات بین شیعه وسنی رو حل کنند تا کی این اختلافات باید باشه وقتی که حل بشه وحدت واقعی مسلمانان هست نه اینکه سر مسائل کوچیک به هم میپرند فقط علمای قابل قبول دو طرف ولا غیر

 7. یک طلبه
  19 دسامبر 2011

  حضرت علی هم تا زمانیکه در انزوا بودند و تعداد طرفدارانشان کم بود سکوت کردند فقط و فقط به خاطر مصالح حکومت مسلمین، حال ما شیعیان که تعداد کمی هستیم در میان مسلمانان جهان ، باید به ایشان اقتدا کنیم و به خاطر مصلحت مسلمانان سکوت کنیم . ضمنا به نظر میرسد که وقتی علمای بزرگتر و اساتید تشیع این فرد را رد می کنند جایی برای اظهار نظر ما شیعیان ولایتمدار پیرو مراجع باقی نمی ماند.

 8. حسین
  12 جولای 2013

  ما هم باید راه اللهیاری را ادامه دهیم

 9. عادل
  23 سپتامبر 2013

  اگه این شبکه فتنه انگزی کرده شبکه ولایت -که زیر نظر اقای مکارم هم هست داره فتنه می کنه – و اگر توهین به رهبر ملاک مشروع نبودن این شبکه می باشد پس همین حرف به خودمان بر می گردد که سنی ها هم بگویند شبکه های شیعه مشروع نیستند چون خلفاء را ظالم می دانند

 10. مینا
  16 نوامبر 2013

  توسل به امام عصر حکایت از واقعیت میکنند نه اظهار نظر سطحی و بی اساس

 11. مینا
  16 نوامبر 2013

  ان شاالله با توفیق خداوند و اذن امام عصر

 12. علی
  5 دسامبر 2013

  این شبکه می خواهد ما را از رهبری دور کند و بگوید ولایت فقیه را امام خمینی وامام خامنه ای وارد دین کردند و از شبکه های 100درصدی وهابیت است.

 13. ali
  19 مارس 2015

  حسن الهیاری؟! نه…بلکه باید گفت حسن آمریکا یاری…حسن شیطانیاری…
  این آقا کجا داره دین خدا رو یاری میکنه،وقتی مردم رو روز عاشورا ترغیب میکنه به قمه زنی و باقاطعیت هم میگه این کار ثواب داره…این آقا فقط داره تفرقه افکنی میکنه ،چون نه خوب حرف میزنه نه خوب میتونه توجیه کنه ، زودهم از کوره در میره ،
  مناظره واستدلال کردن شبکه ولایت کجا؟استدلال کردن این آقا (شبکه اهل بیت)کجا؟!
  خداییش تفاوت از زمین تا آسمونه
  شبکه ولایت بیشتر به شبهاتی که وهابیون راه میندازن پاسخ میده پادزهریه درمقابل زهر افشانی شبکه های وهابیت..
  افلا تعقلون؟

 14. بصیرت
  6 آوریل 2015

  امروز مملکت ایران تشنه ی نظرات حضرات آیات اله یاری و مجتبی شیرازی و یاسر الحبیب می باشد.
  خودتون رو به نفهمی نزنید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: