شنبه 10 آوریل 10 | 10:17

کوثری: دیدار اصلاح‌طلبان با موسوی، یک اشتباه بزرگ بود

این فرد در یکسال گذشته در راس فتنه ها قرار داشت و ملاقات فراکسیون اقلیت با این فرد از اشتباهات بزرگ اصلاح طلبان است. دیدار تعدادی از جریان اصلاح طلب با فردی که دارای تخلفات بسیار است و در مقابل نظام ایستاده و علیه بیگانگان، بویژه آمریکا و صهیونیست ها که علنی به حمایت از وی و جنبش سبز اموی برخاستند کلامی بر زبان نرانده جای بسی تاسف است


kosariدیدار تعدادی از اعضای فراکسیون اقلیت مجلس با میرحسین موسوی و مهدی کروبی، با واکنش نمایندگان مجلس روبرو شده است.

اسماعیل کوثری، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اظهار تاسف از دیدار تعدادی از اقلیت سیاسی مجلس به عنوان اصلاح طلبان با موسوی، اظهار داشته است: این فرد در یکسال گذشته در راس فتنه ها قرار داشت و ملاقات فراکسیون اقلیت با این فرد از اشتباهات بزرگ اصلاح طلبان است.

وی ادامه داده است: دیدار تعدادی از جریان اصلاح طلب با فردی که دارای تخلفات بسیار است و در مقابل نظام ایستاده و علیه بیگانگان، بویژه آمریکا و صهیونیست ها که علنی به حمایت از وی و جنبش سبز اموی برخاستند کلامی بر زبان نرانده جای بسی تاسف است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اظهار تاسف از گفت و گوی تعدادی از نمایندگان با موسوی و مذاکره با وی، افزوده است: این افراد در ملاقات و دیدارهایی که با موسوی دارند قطعاً نظرات وی را برای ادامه کارهایشان مورد توجه قرار می دهند.

به گزارش شبکه خبر دانشجو، کوثری در پایان تصریح کرده است: دیدار صورت گرفته به خود تفکر این جریان ضربه می زند.

گفتنی است تعدادی از اعضای فراکسیون اقلیت مجلس بر پایه آنچه “دیدارهای نوروزی” خوانده شده، ملاقات‌هایی را با سران اصلاحات ترتیب داده اند.

فعالان سیاسی این دیدارها را بخشیدن وجهه به میرحسین موسوی، مهدی کروبی و محمد خاتمی پس از ابراز برائت مردم از این افراد در راهپیمایی ده‌ها میلیونی 22 بهمن و گامی در راستای تایید رویکرد ساختارشکنانه آنان ارزیابی می‌کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.