دوشنبه 21 مارس 11 | 20:00

پیشنهادات بالاترینی، برای سه ‌شنبه‌های اعتراضی نوروزی!

رضا احسان‌پور

پشنهادات انقلابی بالاترینی زیر به شما سبزاندیشان ایرانی ارائه می‌شود تا در ایام نوروز یک قدم به آزادی ایران از دست مزدوران رژیم نزدیک‌تربشویم.


نوروزنامه تریبون مستضعفین – رضا احسان‌پور

در ادامه‌ی سه شنبه‌های اعتراض، پیشنهادات انقلابی بالاترینی زیر به شما سبزاندیشان ایرانی ارائه می‌شود تا در ایام نوروز، همچون مواقع دیگر با حضور سبز خود در صحنه‌های اعتراضی یک قدم به آزادی ایران از دست مزدوران رژیم نزدیک‌تربشویم. رسانه شمایید. اطلاع‌رسانی کنید:

1- به نشانه اعتراض، خانه‌ی مزدوران رژیم دید و بازدید نروید؛ حتی اگر پدر و مادرتان هستند. البته بحث خانه مادرزن و مادرشوهر فرق می‌کند.

2- به لباس‌های عیدتان یه ربان سبز بچسبانید. اگر ربان در دسترس ندارید، کمی از سبزه عید را توی جیب مانتو و پیراهنتان بریزید؛ به نحوی که توی چشم باشد.

3- علاوه بر سبزه، بجای شش سین دیگر سفره هفت سین باز سبزه بگذارید.

4- علی رغم اینکه خیلی دوست دارید برنامه‌های صدا و سیمای ایران مثل کلاه قرمزی و … را ببینید ولی این برنامه‌ها را تماشا نکرده و به جای آن، به گوهرافشانی‌های «نورزی زاده» گوش کنید.

5- توی خیابان به مسافران نوروزی آدرس اشتباهی بدهید و خود را از طرفداران و مزدوران رژیم معرفی کنید.

6- همه را به یک مهمانی بزرگ دعوت کنید و روز مهمانی درب خانه را به روی هیچ کسی باز نکنید و بعداً بگویید که توسط مزدوران رژیم بازداشت شده بوده‌اید.

اگر مجبور شدید خانه‌ی مزدوران رژیم برای عید دیدنی بروید کارهای زیر پیشنهاد می‌شود:

1- بدون اطلاع و خبر قبلی بصورت ناگهانی در بدترین ساعت ممکن (صبح علی الطلوع یا بوق سگ) به عید دیدنی بروید.

2- وقتی به در خانه آنها رسیدید عمداً و به قصد مردم آزاری و ایجاد کینه، زنگ همه همسایه‌ها را بزنید و سراغ خانه آن مزدور را بگیرید.

3- اگر خانه آن مزدور آسانسور داشت (که با توجه به اینکه همه مزدوران از پول نفت سهم می‌برند و خانه‌های آنچنانی دارند و خانه هایشان حتماً آسانسور دارد) وقت پیاده شدن از آسانسور، دکمه‌ی همه‌ی طبقات را بزنید.

4- اگر خانه آسانسور نداشت، قبل از ورود ابتدا یک دور توی فضای سبز یا باغچه با کفش‌هایتان راه بروید و بعد راه پله را مزین به انواع گِل و کود شیمیایی کنید. یک ماژیک یا خودکار همراه داشته باشید و از نوشتن هرگونه شعار سیاسی و اعتراضی روی دیوارهای راه پله (و یا حتی پشت در دستشویی) دریغ نکنید.

5- هرچند سخت است ولی همه افراد حاضر در خانه‌ی مزدور مورد نظر را فارغ از نگاه جنسیتی از دم با بوس‌های آبدار سه مرتبه ببوسید.

6- اصلاً به حرف صاحبخانه توجهی نکرده و هرجا که دلتان خواست بنشینید؛ حتی اگر شده دم در دستشویی؛ هر چه پخش‌تر و پراکنده‌تر بنشینید، کار پذیرایی را برای صاحبخانه سخت‌تر می‌کنید.

7- تا می‌توانید میوه، شیرینی و آجیل بخورید؛ وارد آوردن ضربات اقتصادی به مزدوران اهمیت ویژه‌ای دارد. هنگام خوردن، سعی کنید اول از میوه‌های گران قیمت و پسته‌ها شروع کنید. خالی کردن ظرف آجیل داخل کیف یا جیب یک راهکار مناسب است. از مزدور مورد نظر هم، فقط اسکناس و تراول سبز رنگ عیدی بگیرید.

8- استکان چایی یا لیوان شربت (ساندیس) را روی فرش خانه بریزید.

9- هر چند تحمل این مورد هم بسیار سخت است ولی تا می‌توانید خانه‌ی ان مزدور بمانید تا جایی که جا برای دیگر مهمان‌ها نباشد. مطمئن باشید آزادی ایران و بدنام کردن مزدوران در افکار عمومی ارزش تحمل این سختی‌ها را دارد.
.
.
.
این نوشتار و پیشنهادات را با ذهن سبز خود تکمیل کنید.

  1. محمد جواد
    23 مارس 2011

    خيلي با حال بود .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: