یکشنبه 20 مارس 11 | 13:08

عدالت‌خواهان: حج عمره را در واکنش به جنایت ‌های آل سعود تحریم کنید!

جنبش عدالتخواه دانشجویی از مسئولین جمهوری اسلامی ایران و علمای دیگر بلاد اسلامی می خواهد که حج عمره را به مناسبت جنایتهای آل سعود در عربستان و بحرین تحریم کرده و با جلوگیری از تقویت اقتصادی جبهه کفر و نفاق و استفاده از سلاح تبلیغات و رسانه به وظیفه تاریخی نهی از منکر خویش عمل نمایند.


تریبون مستضعفین – جنبش عدالت‌خواه دانشجویی در واکنش به فجایع در حال رخ دادن در بحرین و دخالت نیروهای نظامی حکومت آل سعود در این کشور نامه ای به مسئولین جمهوری اسلامی ایران و علمای سایر بلاد ارسال نموده و از آنان خواست تا حج عمره که سبب مشروع جلوه دادن اعمال خیانتکارانه سران آل سعود می شود، از سوی آنان تحریم گردد. متن نامه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مسئولین جمهوری اسلامی ایران و علمای دیگر بلاد اسلامی

صلوات و سلام خدا و رسول خدا بر ارواح طیبه شهیدان خصوصا شهدای عزیز حوزه ها و روحانیت. درود بر حاملان امانت وحی و رسالت، پاسداران شهیدی که ارکان عظمت و افتخار انقلاب اسلامی را بر دوش تعهد سرخ و خونین خویش حمل نموده اند. سلام بر حماسه سازان همیشه جاوید روحانیت که رساله علمیه و عملیه خود را به دم شهادت و مرکب خون نوشته اند.

جنایت هولناک رژیم آل خلیفه در بحرین و قتل‌عام مرد و زن و جوان و کودک مظلوم و همراهی و همدستی سفاکان آل سعود در این جنایت، پرده تزویر و نفاق منافقان امت اسلامی را در منطقه درید. به راستی که جنگ ۲۲ روزه غزه، حرب فرقان بود که خداوند به پاداش استقامت و تقوای مجاهدین، صف مومنین و منافقین را از یکدیگر جدا کرد؛ و پس از آن است که منافقان یکی پس از دیگری، شرک و کفر خود را آشکارا نشان داده اند.

دیگر بر همگان آشکار گشته که آل سعود که خود را خادم الحرمین نامیده، ابو سفیان و ابوجهل و ابو لهب هایی هستند که در کمین انتقام از امت محمد صلی الله علیه و آله و سلم نشسته اند. دیگر امت اسلامی می داند که امروز حرم، حرم است اما نه برای ناس، که برای آمریکا! و کسی که به آمریکا لبیک نگوید و به اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم و خدای کعبه رو آورد، سزاوار انتقام خواهد بود.

در این میان نباید گذاشت که آل سعود با پنهان شدن در پوشش خدمت به حرمین، نوکری اربابان امریکایی خود را کرده و درآمد بدست آمده از سفر حجاج به سرزمین وحی را خرج گلوله هایی کند که سر و سینه مجاهدین و انقلابیون را نشانه گرفته است. هیهات که مومن به ظواهر عبادات دل خوش کند و بی خبر از دستان پلید کفار و منافقین، اجازه دهد که محراب عبادت او را به سوی قبله طاغوت بگردانند و او در سعی و طواف و نماز و اذکار خویش غرق باشد.

از آنجا که سکوت در برابر جنایات صورت گرفته و ادامه حج و عمره، موجب جرات ستمگران بر انجام حرامهای دیگر و ایجاد بدعتها می شود و خود –العیاذ بالله- موجب تقویت اقتصادی و تبلیغاتی و تایید ظالم می باشد، جنبش عدالتخواه دانشجویی از مسئولین جمهوری اسلامی ایران و علمای دیگر بلاد اسلامی می خواهد که حج عمره را به مناسبت جنایتهای آل سعود در عربستان و بحرین تحریم کرده و با جلوگیری از تقویت اقتصادی جبهه کفر و نفاق و استفاده از سلاح تبلیغات و رسانه به وظیفه تاریخی نهی از منکر خویش عمل نمایند. همچنین مردم مسلمان جهان نیز می توانند با لغو سفرهای عمره خود قدمی کوچک در راه استقلال و آزادی امت اسلامی بردارند که مطمئنا در پیشگاه خداوند تبارک و تعالی، جهادی بزرگ خواهد بود.

در پایان خطاب را با مطلع خطبه منای حضرت سید الشهداء علیه السلام به پایان برده و سلامت علمای مجاهد و فداکار را از خداوند منان خواستاریم:

اعتبروا ایهاالناس بما وعظ الله به اولیا من سو ثنائه علی الاحبار اذ یقول : « لو لا ینهیهم الربانیون و الاحبار عن قولهم الاثم و اکلهم السحت» و قال : « لعن الذین کفروا من بنی اسرائیل علی لسان داوود وعیسی ابن مریم ذلک بما عصوا وکانوا یعتدون، کانوا لا یتناهون عن منکر فعلوه لبئس ما کانوا یفعلون»

به امید ظهور عدالت گستر گیتی

جنبش عدالتخواه دانشجویی

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.