پنج‌شنبه 24 مارس 11 | 08:07

جهاد اسلامی مسئوليت عمليات شهادت‌طلبانه قدس را برعهده گرفت

شاخه نظامي جنبش جهاد اسلامي مسئوليت عمليات شهادت‌طلبانه در قدس را برعهده گرفت و آن را پاسخي به تجاوزات اخير رژيم صهيونيستي در غزه دانست.


به نقل از شبكه خبري «العالم»، سخنگوي گردان‌هاي قدس شاخه نظامي جنبش جهاد اسلامي عمليات در قدس را شهادت طلبانه و درپاسخ به جنايات رژيم صهيونيستي عليه ملت فلسطين دانست.

در پي انفجار در نزديكي پايانه مركزي اتوبوس‌راني در قدس دست‌كم 20 اسرائيلي زخمي شدند كه حال 4 نفر از آنها وخيم گزارش شده است.

گردانهاي قدس در بيانيه امروز خود اعلام كردند كه واحد موشكي مقاومت بامداد روز چهارشنبه توانست شهر صهيونيست‌نشين «بئرالسبع» در فلسطين اشغالي را با يك فروند موشك هدف قرار دهد.

اين بيانيه افزود: گردانهاي قدس همچنين يك فروند موشك نيز به سمت شهر صهيونيست‌نشين «اشدود» در جنوب فلسطين اشغالي شليك كردند.

گردان‌هاي قدس تاكيد كردند كه اين حملات در پاسخ به جنايت تازه ارتش رژيم صهيونيستي در به شهادت رساندن هشت شهروند فلسطيني از جمله چهار عضو گردانهاي قدس در حمله هوايي به محله «الزيتون» در شرق شهر غزه صورت گرفته است.

ارتش رژيم صهيونيستي از سه روز پيش دور تازه حملات هوايي خود به نوار غزه را آغاز كرده است به گونه‌اي كه در جريان آن دستكم هشت فلسطيني شهيد و 19 نفر ديگر زخمي شده‌اند.

اين گردانها به رژيم صهيونيستي وعده دادند كه در پاسخ به شهادت چهار عضو خود، پاسخي در همان سطح خواهند داد و دشمن قبل از اينكه صداي اين پاسخ را بشنوند، آن را مشاهده خواهد كرد.

پیش از این روزنامه صهيونيستي «هاآرتص» اعلام کرده بود، در پي وقوع انفجارهايی در شهر بيت‌المقدس، «بنيامين نتانياهو» سفر خود به مسكو را به تاخير انداخته است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: