چهارشنبه 30 مارس 11 | 12:41

اعزام کاروان های راهیان نور به لبنان

نماینده رئیس جمهور در ستاد راهیان نور گفت: اعزام کاروانهای راهیان نور به لبنان از برنامه های امسال این ستاد است.


سیدجمال علی الحسینی صبح چهارشنبه در حاشیه مراسم اختتامیه مددجویان و مددکاران راهیان نور در پادگان دژ خرمشهر افزود: امسال برنامه ای برای اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنگ 33 روزه رژیم صهیونیستی علیه حزب الله لبنان طراحی شده است.
وی هدف از اجرای این برنامه را آشنایی مردم کشورمان با فرهنگ مردم لبنان و جبهه مقاومت دانست و گفت: در این طرح علاوه بر بازدید از مناطق عملیاتی ، زیارت قبور مقدس کشور سوریه نیز گنجانده شده است.

نماینده رئیس جمهوری در ستاد راهیان نور، راه اندازی کاروان های راهیان نور دریایی را از دیگر برنامه های سال جاری عنوان کرد و افزود: برای راه اندازی کاروان های راهیان نور در مناطق دریایی سهمیه ای در نظر گرفته شده که سازمان بهزیستی و افراد زیر پوشش آن در استان خوزستان در اولویت کاری قرار می گیرند.

علی الحسینی اظهار داشت: در سفر کاروان های راهیان نور بهداشت عمومی، امنیت و استفاده از وسیله نقلیه خوب و ارائه کلیه خدمات برای زائران تدارک دیده شده است.

وی ادامه داد: همچنین در برنامه امسال سعی کردیم اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در غرب و جنوب کشور در ماههای اسفند و فروردین متوازن شود.

نماینده رئیس جمهوری در ستاد راهیان نور افزود: در سفر اخیر هیئت دولت به استان بوشهر فرصتی فراهم شد تا استان بوشهر به عنوان ششمین استان میزبان راهیان نور معرفی شود.

وی استقبال مردم از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس را نسبت به سالهای گذشته چشمگیر خواند و افزود: تجدید پیمان با شهدا و قرار گرفتن در فضای معنوی شهادت در مناطق عملیاتی دفاع مقدس می تواند در روحیه مردم تاثیر به سزایی داشته باشد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: