یکشنبه 11 آوریل 10 | 17:58

تازه‌ترین شماره نشریه پنجره منتشر شد

در این شماره آثار و گفتاری از بهمن شریف‌زاده، محمدرضا زائری، سعید مستغاثی، حسین رویوران، رافع العیساوی، محمدعلی منصوریان، رضا مقدسی، احمد سالک، سید محمد روحانی و… می‌خوانیم. ویژه نامه به مناسبت سالروز شهادت سید مرتضی آوینی با آثاری از حسین کچوئیان، حمید پارسانیا، شهریار زرشناس، محمد رجبی و… و نیز گفتگویی با رضا داوری اردکانی از جمله دیگر مطالب این شماره از پنجره است.


panjere37با آغاز سومین هفته از فروردین 89، سی و هفتمین شماره هفته‌ نامهٔ «پنجره» به پیشخوان روزنامه‌فروشی‌ها آمد. در این شماره که اندکی نسبت به شماره‌های پیشین لاغر است و در 84 صفحه انتشار یافته است، آثار و گفتاری از بهمن شریف‌زاده، محمدرضا زائری، سعید مستغاثی، حسین رویوران، رافع العیساوی، محمدعلی منصوریان، رضا مقدسی، احمد سالک، سید محمد روحانی و… می‌خوانیم.

ویژه نامه به مناسبت سالروز شهادت سید مرتضی آوینی با آثاری از حسین کچوئیان، حمید پارسانیا، شهریار زرشناس، محمد رجبی و… و نیز گفتگویی با رضا داوری اردکانی با عنوان «آوینی اهل یافت بود» از جمله دیگر مطالب این شماره از پنجره است.

گفتگو با احمد توکلی نماینده مجلس شورای اسلامی دربارهٔ لایحه هدفمندسازی یارانه‌ها از جمله مطالب اقتصادی این شماره است.

«پیچ و خم‌های تشکیل کابینه در عراق»، «فعالیت در شرکت‌های هرمی پول‌بازی است»، «بنی‌صدر دشمن خونی صیاد بود»، «روایت آوینی از امروز و فردای ما» و… از جمله عناوین مطالب این شما‌ره‌اند.

ماهنامه خبری-تحلیلی «پنجره» به مدیرمسؤولی «علیرضا زاکانی» نمایندهٔ مجلس و سردبیری «فرشاد مهدی‌پور» از سال 88 انتشار خود را آغاز کرد.

زهیر توکلی، مرتضی بیات، مهرداد شریف‌زاده، هادی کافی، مهدی مذهبی، فائقه میرصمدی، رضا قائمی از جمله همکاران این نشریه‌اند.

«پنجره» با قیمت 1000 تومان قابل تهیه‌ است.

از جمله مراکز فروش:

فروشگاه دفتر نشر معارف – چهارراه کالج

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.