دوشنبه 04 آوریل 11 | 11:42

آغاز به کار دومین جشنواره بین‌المللی تولیدات رسانه‌ای حجاب و عفاف

دفتر امور زنان سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان های مرتبط فرهنگی دومین جشنواره بین‌المللی تولیدات رسانه‌ای عفاف و حجاب «نور» را برگزار می‌کند.


دفتر امور زنان سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان های مرتبط فرهنگی دومین جشنواره بین‌المللی تولیدات رسانه‌ای عفاف و حجاب «نور» را برگزار می‌کند.

به نقل از روابط عمومی دومین جشنواره بین‌المللی تولیدات رسانه‌ای عفاف و حجاب «نور»؛ این جشنواره با اهدافی چون جریان شناسی تولید هنر در مباحث کلان اجتماعی و بررسی رویکرد فرهنگی آحاد جامعه، تبیین سیاست‌ها و محورهای عملکردی توسعه حجاب و عفاف در میان آحاد جامعه با رویکردی فراجنسیتی و با استفاده از تولیدات فرهنگی و هنری، تعالی و گسترش هنر دینی و کشف رهیافت‌ها و اصالت‌های رشد هنرهای ملی و بومی، شناسایی هنرمندان و تاثیرگذاران فرهنگ هنر دینی و ملی با محور حجاب و عفاف و نیز شناسایی پتانسیل‌ها و توان هم‌افزایی نیروهای بومی در مناطق مختلف کشور برای تولید و عرضه آثار فرهنگی و هنری آغاز به کار کرد. بنابراین گزارش؛ این جشنواره در پنج بخش فیلم، عکس، رسانه‌های مجازی، گزارش‌های رسانه‌ای و آثار ادبی و با محورهای “عفاف، حضور اجتماعی، امنیت خانوادگی – عفاف، اخلاق، آرامش – عفاف ذهنی، ثبات خانوادگی – عفاف جنسیت، ارزش‌های اخلاقی – حجاب، امنیت فردی، مصونیت اجتماعی – حجاب، محدودیت مادی، مصونیت معنوی و بخش ویژه نیز با محور حجاب و عفاف، زینت بندگی برگزار می‌شود. در بخش فیلم؛ فیلم‌های کوتاه، پویانمایی، مستند، نماهنگ و فیلم‌نامه و بخش ویژه فیلم‌های 213 ثانیه‌ای با رویکرد “حجاب و عفاف، خانه امن، جامعه امن” به رقابت خواهند پرداخت. لازم به ذکر است هنرمندان علاقه‌مند به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار فرهنگی و هنری خود را تا 10 خرداد به دبیرخانه جشنواره واقع در تهران، خیابان ولیعصر(حج)، خیابان جام جم، سازمان صدا و سیما،دبیرخانه جشنواره نور ارسال نمایند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: