شنبه 09 آوریل 11 | 11:30

برخورد شدید نیروی انتظامی مشهد با معترضین به كشتار مسلمانان بحرینی

به گزارش انصار نیوز نيروي انتظامي با نمازگزاران مشهدي معترض به كشتار مسلمانان آزادی‌خواه بحرینی توسط عمال سعودی به شدت برخورد كرد.


به گزارش انصار نیوز نيروي انتظامي با نمازگزاران مشهدي معترض به كشتار مسلمانان آزادی‌خواه بحرینی توسط عمال سعودی به شدت برخورد كرد.

نيروهاي حزب‌اللهي مشهد جمعه 19فروردين در اعتراض به کشتار مسلمانان آزادی‌خواه بحرینی توسط عمال سعودی، در مسجد و بيرون مسجد امام سجاد عليه‌السلام واقع در بلوار سجاد مشهد به اقامه نماز مغرب و عشاء پرداختند. اين نمازگزاران بعد از نماز به اعلام انزجار از اقدامات ننگين دولت سعودي در بحرين پرداختند كه مورد برخورد خشن و غيرقابل باور نيروي انتظامي قرار گرفتند.

يگان‌ها و نيروهاي پر‌شمار انتظامي با گاز اشك‌آور و ضربات باتوم با نمازگزاران معترض برخورد كرده آنان را مورد ضرب و شتم قرار داده، مجروح نمودند و تعدادي را بازداشت كردند.

حميد استاد مسوول شوراي هماهنگي نيروهاي حزب‌الله به خبرنگار ما گفت: قصد نيروهاي حزب‌اللهي تنها محكوم‌كردن جنايات رژيم سعودي بود كه با اقامه نماز كه بالاترين فريادها است و با اعلام انزجار آرام صورت مي گرفت، اما نيروي انتظامي با خشن‌ترين صورت برخورد كرد. وي افزود: انتظار چنين مقابله، برخورد و فراخوان پرشمار نيرو از سوي نيروي انتظامي را نداشتيم و از آنجا كه بناي نيروهاي حزب‌اللهي بر خويشتن‌داري بود، اين تجمع را پايان داديم.

گفتني است پيش از اين نيز شوراي هماهنگي نيروهاي حزب‌الله در مشهد در اعتراض به كشتار مردم غزه، كشتار مردم بحرين و يمن، اقدام به برگزاري تجمعات پرشماري مقابل كنسولگري عربستان و دفتر نمايندگي سازمان ملل نموده است كه برخي از اين تجمعات با برخورد شديد نيروي انتظامي مواجه شده بود.

بنابر اخبار تکمیلی ۵۴ نفر در این تجمع بازداشت شده اند که تعدادی از آنان راهی دادسرای انقلاب گشته اند.

  1. حسن جاویدی وحدتی
    21 فوریه 2012

    باسلام شما می توانید با یک نظر خواهی ازمردم متوجه شوید که نیروی انتظامی اگر نگویم عملکردی خیلی بد وضعیف دارد می توانم با قاطعیت عرض کنم اکثر مردم از عملکرد انان راضی نیستند به عنوان مثال بنده در روز سه شنبه مورخه 02/12/90 باتوجه باینکه دور میدان حجاب واقع در روبروی پاساژ ابریشم تابلوئی وجودندارد برای یک لحظه جهت مراجعه به داروخانه پارک کردم ضمن اینکه هوا سرد بود وترافیکی وجود نداشت متاسفانه پس از مراجعت مشاهده کردم به مبلغ 20هزارتومان جریمه شدم اولا به هیچ عنوان از پرداخت ان راضی نیستم ثانیا بفرمائید اگر قرارباشد شهرداری ودارائی و نیروی انتظامی و سایر نهادها فقط به فکر دریافت باشند ودرعوض اصلا به فکر رفاه و اسایش مردم نباشند چه عکس العملی نسبت به انها بوجود می اید ایا شما محلی را برای پارک ماشین دراختیار مردم قرار دادید ؟درصورتیکه کنار خیابان راه هم محل درامد نامشروع خود قراردادید درخاتمه عرض میکنم معنا ی خدمت به مردم را نفهمیدم شاید درامدهای نامشروع نتیجه ای داشته باشد والسلام

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: