شنبه 09 آوریل 11 | 15:16

صوت: رهبر انقلاب سال ۵۹: انقلاب ایران مادر همه انقلاب‌های اسلامی در سراسر منطقه

ای مادر انقلاب‌های اسلامی جهان عرب و جهان اسلام، ای انقلاب اسلامی ایران و ای ملت بزرگ مسلمان در ایران و ای رهبر عظیم الشأن، بی گمان آن کسانی که زاییده‌ی این انقلابند یعنی انقلاب‌های دیگری که در سراسر کشورهای مسلمان‌نشین به وقوع پیوسته است و به وجود آمده است و خواهد آمد اینها به کمک انقلاب اسلامی ایران می آیند


تریبون مستضعفین – بخشی از سخرانی رهبر انقلاب در نمازجمعه سال ۱۳۵۹ در مورد انقلاب اسلامی مردم ایران:

فایل صوتی با حجم ۱/۲ مگابایت و زمان ۰۰:۰۳:۲۵

[download id=”68″]

ملت ایران هفتاد هزار شهید داده است. ملت ایران باز هم آماده است که شهید و مجروح دهد. ملت ایران برای خاطر خدا و برای اقامه‌ی نام خدا و برای احیاء اسلام، برای اقامه یک دولت بزرگ اسلامی، یک قدرت عظیم اسلامی که بینی آمریکا و شوروی را به خاک بمالد و ابرقدرت‌ها را از این منطقه مأیوس کند باز هم حاضر است فداکاری کند و باز هم حاضر است شهید بدهد.

انقلاب ایران، انقلاب ایران مادر همه انقلاب‌های اسلامی در سراسر این منطقه شده است و خواهد شد. بعد از پیروزی انقلاب شما احساسات اسلامی و ایمانی در سراسر این منطقه به جوش آمده است امروز جنبش‌های آزادی‌بخش بر مبنای ایدئولوژی اسلام درمنطقه، اینجا و آنجا به وجود آمده و آتش‌ها شعله‌ور شده است. اما شما باید ادامه بدهید، ملت ایران باید بداند که این فرزندان به کمک او خواهند شتافت.

ای مادر انقلاب‌های اسلامی جهان عرب و جهان اسلام، ای انقلاب اسلامی ایران و ای ملت بزرگ مسلمان در ایران و ای رهبر عظیم الشأن، بی گمان آن کسانی که زاییده‌ی این انقلابند یعنی انقلاب‌های دیگری که در سراسر کشورهای مسلمان‌نشین به وقوع پیوسته است و به وجود آمده است و خواهد آمد اینها به کمک انقلاب اسلامی ایران می آیند، اما انقلاب اسلامی ایران باید راه خود را ادامه دهد. ما باید آمریکا را مأیوس کنیم و دیدیم که می‌توانیم مأیوس کنیم. «اسْتَعینُوا بِالصَّبْرِ وَ الصَّلاةِ إِنَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرین‏» (بقره153) خدا با صابران است خدا با دانشجویان مسلمان است. خدا با مبارزان مسلمان است.

بیانات مقام معظم رهبری در نماز جمعه 17/5/1359

 1. عبدالامیر
  11 آوریل 2011

  الله اکبر
  خوشا به حال اونا که جبهه ای عینی وجود داشت و مبارزه مردونه تر و امروز مقاومت به شیرینی اون دوره نیست
  رهبری داریم الهی الحمد لله
  خدایا شهادت را در راه اسلام اهل بیت و به امامت خامنه ای حسینی نصیب کن
  من الله التوفیق

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: