چهارشنبه 04 می 11 | 10:00

معرفی کتاب: «امر به معروف و نهی از منکر»

«امر به معروف و نهی از منکر»، جلد سی‌ام از مجموعه «رسم خوبان» است که به همت انتشارات «قدر ولایت» چاپ اول آن در سال 1388 در 120 صفحه در قطع پالتویی وارد بازار نشر گردیده است.


تریبون مستضعفین – «امر به معروف و نهی از منکر»، جلد سی‌ام از مجموعه «رسم خوبان» است که به همت انتشارات «قدر ولایت» چاپ اول آن در سال 1388 در 120 صفحه در قطع پالتویی وارد بازار نشر گردیده است.

این مجموعه از لابه‌لای خاطرات شهدا از میان 306 کتاب خاطرات 551 شهید، خاطراتی در موضوع امر به معروف و نهی از منکر گلچین کرده است که در قالب خاطراتی با حجم متوسط یک صفحه آماده‌ی نشر گردیده.

شیوه‌های علمی شهدا در امر به معروف و نهی از منکر، نحوه‌ی امر و نهی آدم‌های مختلف با روحیات مختلف، نحوه‌ی برهم زدن فضایی که به گناهانی مثل غیبت می‌انجامد، مدل برخورد با مجرمین و … جزو مسائلی است که در ضمن خاطرات این کتاب به چشم می‌خورد. اهم خاطرات این کتاب‌، که با لحنی ساده فراهم شده است از شهدایی مثل شهید یدالله کلهر، جبار قلاوند، سید محمد ابراهیم، حسین خرازی، علی شفیعی، محمد ابراهیم همت، عبدالله میثمی، محمد بروجردی، محمد پژگاله، مهدی زین‌الدین، یوسف کلاهدوز، حسین روح‌‌الامین، محمد گرامی، علیرضا عربی، مهدی وحیدی، محمود کاوه، حسین جوانان، جلال‌الدین موفق یامی، انوشیروان رضایی فاضل، محمدطاهر رثایی و حمزه چوبین نقل شده است.

این کتاب را می‌توان از انتشارات قدر ولایت واقع در خیابان 12 فروردین جنوبی خیابان شهدای ژاندارمری پلاک 111 طبقه اول و یا فروشگاه شرکت چاپ و نشر بین‌الملل در میدان فلسطین تهیه کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: