پنج‌شنبه 14 آوریل 11 | 23:00

اعضای کاروان آزادی: ما مرعوب اسرائیل نخواهیم شد

کمیته تحقیق کاروان آزادی ۲ در تاریخ ۹ و ۱۰ آپریل – 20 و 21 فرودین ماه سال جاری- در آتن جلسه به منظور ادامه آماده سازی کاروان آینده تشکیل دادند.


تریبون مستضعفین- به گزارش سایت کاروان آزادی (freedom flotilla) نشست کمیته تحقیق «کاروان آزادی ۲» در ۲۰ و ۲۱ فروردین در آتن برگزار شد، در این گزارش آمده است:

ما مرعوب نخواهیم شد

کمیته تحقیق کاروان آزادی ۲ در تاریخ ۹ و ۱۰ آپریل در آتن جلسه ای به منظور ادامه آماده سازی کاروان آینده تشکیل دادند. بعد از آخرین ملاقات انجام شده در آمستردام، اسرائیل برای مقابله با کاروان و متحدان آن که از سراسر دنیا در این امر شرکت دارند، در تلاش برای تحریک دولت های دیگر می باشد.

این نشست بین المللی در کشتی عازم غزه انجام شد و در آن تاکید شد که تلاش های دولت یونان تاکنون برای آزاد سازی کشتی های ربوده شده از آب های بین الملل که از ۳۱ می ۲۰۱۰ تا کنون در اسرائیل نگه داشته می شوند بی نتیجه مانده است.

کشتی یونانی به تمامی مانع تراشی های اسرائیل به منظور باز گرداندن کشتی پاسخ داده است اما تلاش های ما تاکنون نتیجه ای نداشته است. دولت یونان باید برای آزاد سازی هر چه سریعتر کشتی ها به اسرائیل فشار آورد، همان گونه که اسرايیل کشتی های ترکیه را در آگوست ۲۰۱۰ آزاد کرد.

اکنون در آستانه آغاز سفر دومین کاروان آزادی غزه، دولت اسرائیل مجددا ما را تهدید به حمله کرده است. همانگونه که در سال گذشته قبل از کاروان اول رخ داد، رهبران اسرائیل مشغول ایجاد و گسترش فضایی خصمانه هستند که هیچ شکی درباره نیات آن ها از حمله غیر قانونی به این کاروان مردمی باقی نمی گذارد.

در نتیجه ما از تمامی دولت هایمان، جامعه بین المللی و سازمان ملل، می خواهیم در برابر تهدیدات اسرائیل تسلیم نشوند، دولت ها باید مسئولیت حمایت از شهروندان خود را به عهده بگیرند. تهدیدات برای کاروان تنها در دریا نیست بلکه در کشور های خودمان نیز هست، همانگونه که سازمان های اسرائیلی گرو ه ها و اشخاص مختلف را هدف قرار می دهند. اعضای کاروان مصر هستد که دولت هایشان حرکتی پیش گیرانه انجام دهند و اطمینان حاصل کنند که اسرائیل از نیرو های نظامی برای برخورد با تلاش های بین المللی صلح جویانه که در جهت حفظ حقوق بشر، شان انسانی و کمک های انسان دوستانه برای مردم فلسطین صورت می گیرد، استفاده نکند.

در ۱۰ می، اعضای کاروان آزادی ۲ برای دیدار با اعضای پارلمان اروپا و ملل متحد و دیگر شخصیت های بین المللی و تشریح اهداف کاروان آزادی ۲،به پارلمان اروپا می روند. علاوه بر اعضای ثابت کاروان آزادی شرکت کنندگان دیگری از ۵۰ کشور دنیا کاروان را همراهی خواهند کرد. هفته گذشته فدراسیون «یهودیان اروپایی صلح طلب» اعلام کرد که نماینده ای برای ارسال کمک های مردمی به غزه در کاروان خواهد داشت.

مابه اسرائیل اخطار می دهیم…

ما خواهیم آمد

ما مسلح نیستیم

ما شهروندان عادی هستیم

شما حق ندارید ما را تهدید کنید

ما توقع داریم که بی هیچ مقاومتی به غزه برسیم.

  1. دوستدار
    15 آوریل 2011

    از سایت خبری وتحلیلی فوق العاده ی شما بسیار ممنونم انشاالله همیشه موفق باشید

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: