چهارشنبه 14 آوریل 10 | 15:32

ماجراهای ضدانقلاب سایبرنشین

من از دیروز تا حالا دارم رای میدم و ظرف ۲۴ ساعت ۱۲۰ هزار رای اضافه شده ! در صورتی که نفر اول فقط ۴۰ هزار تا به رای هاش اضافه شده. ۳ یا ۴ روز دیگه همینجور پیش بریم راحت میرحسین رو به رتبه اول میرسونیم. فقط نا امید نشید…
در اين نظرسنجي كه هر كاربري مي تواند چند بار رأي دهد، اسامي 200 نفر از كشورهاي مختلف و با شغل هاي گوناگون اعم از خواننده، بازيگر سينما، تاجر، سياستمدار و… به نظرسنجي گذاشته شده و نام …


asdمن از دیروز تا حالا دارم رای میدم و ظرف ۲۴ ساعت ۱۲۰ هزار رای اضافه شده ! در صورتی که نفر اول فقط ۴۰ هزار تا به رای هاش اضافه شده. ۳ یا ۴ روز دیگه همینجور پیش بریم راحت میرحسین رو به رتبه اول میرسونیم. فقط نا امید نشید .

نظرسنجی اوپن! مجله تایم درباره 200 نفر به بهانه ای تازه برای نمایش درماندگی عناصر افراطی و سرگردان در عرصه اینترنت تبدیل شد.
در این نظرسنجی كه هر كاربری می تواند چند بار رأی دهد، اسامی 200 نفر از كشورهای مختلف و با شغل های گوناگون(اعم از خواننده، بازیگر سینما، تاجر، سیاستمدار و…) به نظرسنجی گذاشته شده و نام میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و شیرین عبادی هم در میان اسامی دیده می شود. عناصر افراطی سرخورده برای درآمدن از بیكاری و روحیه دادن به یكدیگر خواستار رأی به موسوی شدند.
آنچه در این میان جالب است پیغام هایی است كه برخی كاربران طیف یاد شده در ذیل این نظرسنجی و سایت های اجتماعی نظیر فیس بوك، بالاترین، دنباله و فرندفید گذاشته اند:
¤ راستی رأی دادن به روشنفكرترین زن مسلمان اولین و آخرین را فراموش نكنید. به شیرین عبادی هم رأی بدین، خدا از آقایی كمتون نكنه. ثواب داره!
¤ مرسی از راهنمایی. الان رفتم به لیدی گاگا رأی دادم.
¤ من به شاهرخ خان {بازیگر هندی} رأی دادم كه بیاد بالای میرحسین.
¤ سؤال سختیه واقعن. به شخصه حالم از این دختره به هم می خوره اما گمون می كنم كه در مقیاس جهانی لیدی گاگا از میرحسین موثرتره.
¤ نشه مثل نظرسنجی های قبلی! نظرسنجی كه بشه چند بار رأی داد ارزش نداره زیاد.
¤ آقا خبری از كروبی نیست؟
¤ شیرین عبادی=82 معمر قذافی=83 من نمی دونم كی به قذافی رأی می ده ولی خیلی مسخره یك برنده جایزه صلح نوبل فقط یكی بالاتر از قذافی باشه.
¤ منم به لیدی گاگا رأی دادم!
¤ شخصیت های اول هنرمندا هستن. با رأی دادن به موسوی شخصیتش را پایین می آوریم.
¤ یك سؤال! فرض كنیم موسوی شد نفر اول این لیست! لیستی كه لیدی گاگا فعلا سردمدارش هست و شاهرخ خان رقیب موسوی!! چه فایده ای داره اونوقت كه این همه ما توی همه سایت ها تبلیغ این رأی را می كنیم؟ دلخوشكنك خودمون اگر باشه كه هیچ، اما اگر می خواهید بگید دنیا ببینند كه…
خوب آخه رأی گیری كه یك نفر 100 بار بتونه رأی بده، رأی گیری كه لیدی گاگا رقیب موسوی باشه، رأی گیری كه علمی هم نیست، چه ارزشی داره آخه؟
¤ یكی از مزخرفترین لینك های بالاترین كه تا به حال دیدم، بی خیال بابا، جنبش سبزها، بیش از این سوژه خنده دست كیهان شریعتمداری ندین.
¤امروز سركار به جای اینكه كار كنم فقط رای دادم
الان دیگه مچم رو گرفتن دیگه هیچ كدوم از تبام كار نمیكنه حتی برنامه كاریم هم هنگ میكنه
¤ دم همه گرم دیشب نمیدونید چه خبر بود بچه ها با بی خوابی تمام رای می دادند تا ساعت 5.30 که من یودم خیلی با شور و شوق بودیم … اما حالا بیشتر شده
¤ بچه ها همینجور که رای میدید شعر یار دبستانی هم بخونید
یاردبستانی من با من و همراه منی
¤ از فوتبال جام جهانی هم با جالتر بود این شور و شوق
¤ لیدی گاگا رو عشق است من بهش رأی دادم. موسوی چی داره كه بهش رأی بدم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.