دوشنبه 18 آوریل 11 | 15:20

امکان استفاده از انواع مختلف بیمه برای زنان خانه دار

صادق محصولی گفت: برای بیمه های اجتماعی مدل های مختلفی وجود دارد که زنان خانه دار می توانند از مدل 12درصد،14درصد،18درصد ویا 27درصد استفاده کرده و تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار بگیرند


وزیر رفاه وتامین اجتماعی گفت: بیمه زنان خانه دار در صورت تصویب مجلس شورای اسلامی و ابلاغ آن به صورت یک قانون قابل اجراست و در غیر این صورت اجرای آن امکانپذیر نیست.

صادق محصولی درباره این که سرانجام طرح بیمه زنان خانه دار چه خواهد بود؟ اظهار داشت: طرح بیمه زنان خانه دار این طور که مطرح می شود، هیچ گاه به صورت قانون نبوده است اما زمانی که با طرح و تصویب در مجلس به صورت قانون در آید و متناسب با قانون اعتبارات لازم به آن اختصاص یابد، قابل اجرا خواهد بود.

وزیر رفاه وتامین اجتماعی در ادامه تصریح کرد: البته در حال حاضر زنان خانه دار می توانند با توجه به ظرفیت قانونی فصلی از بیمه خویش فرما استفاده کنند.

وی در ادامه گفت: برای بیمه های اجتماعی مدل های مختلفی وجود دارد که زنان خانه دار می توانند از مدل 12درصد،14درصد،18درصد ویا 27درصد استفاده کرده و تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار بگیرند.

محصولی تصریح کرد: به نظر می رسد فرصت خوبی برای زنان خانه دار در بحث بیمه به وجود آمده است و متقاضیان می توانند از این فرصت به خوبی استفاده کنند.
وزیر رفاه درخصوص اختصاص یارانه از محل بودجه عمومی به این نوع بیمه ها اظهار داشت: این امر مستلزم مصوبه مجلس شورای اسلامی است.

 

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.