پنج‌شنبه 21 آوریل 11 | 10:24

خودداری روزنامه دولت از عنوان‌ کردن نامه مهم رهبر انقلاب!

در حالی که همه روزنامه‌های امروز، تیتر نخست و حداکثر تیتر دوم خود را به خبر نامه مهم مقام معظم رهبری به وزیر اطلاعات اختصاص داده‌اند، روزنامه دولت از عنوان کردن این نامه خودداری کرد.


در حالی که همه روزنامه‌های امروز، تیتر نخست و حداکثر تیتر دوم خود را به خبر نامه مهم مقام معظم رهبری به وزیر اطلاعات اختصاص داده‌اند، روزنامه دولت از عنوان کردن این نامه خودداری کرد.

بسیاری از خریداران امروز روزنامه‌ها امروز پس از مراجعه به دکه‌های روزنامه فروشی با ابراز تعجب از عنوان نشدن خبر نامه مهم رهبر انقلاب در روزنامه رسمی دولت، از خرید این روزنامه خودداری کردند.

روزنامه دولتی ایران که تحت سرپرستی یکی از دلبستگان جریان انحرافی اصولگرایی در دولت منتشر می‌شود، در حالی زیر چاپ رفت که نه تنها از عنوان کردن نامه مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای به حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات، خودداری نموده، بلکه صفحه نخست خود را با عکس بزرگی از محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور مزین کرده و عکس‌های کوچک‌تر خود را نیز به «بازی پرسپولیس و بنیادکار»، «نان سنگک» و «افسانه بایگان» اختصاص داده است.

عناوین صفحه اول شماره امروز روزنامه ایران عبارتند از: رئیس جمهور در جمع یارانه نقدی نان به ۵هزار تومان رسید؛ حذف صفرهای پول ملی ۲ سال زمان می‌برد؛ تاریخ انقلاب اسلامی را دقیق و صحیح بنویسید؛ پرسپولیس از صعود نا‌امید شد؛ ۵۰ کشته در درگیری انتخاباتی نیجریه؛ ۱۷ استان یمن به دست انقلابیون افتاده است.

تیتر خبر نامه مهم مقام معظم رهبری به وزیر اطلاعات، تنها به عنوان سوتیتر چهارم آن هم در ذیل اخبار مربوط به دیدار مسؤولان و محققان مرکز اسناد انقلاب اسلامی با ایشان، ذکر شده و متن آن، در خبر نیمتای پایین صفحه نخست، بصورت یک سوتیتر با باکس جداگانه در وسط متن خبر این دیدار و با فونتی ریز‌تر از تیتر این خبر، درج شده است.

این در حالی است که این روزنامه، طی هفته گذشته نیز طی چند روز متوالی، بسیاری از عناوین و تصاویر صفحه نخست خود را به اسفندیار رحیم مشایی اختصاص داده بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: