شنبه 23 آوریل 11 | 12:15

پیشنهاد جوانان ایرانی: حمایت از مردم مظلوم منطقه در استادیوم آزادی

این افراد قصد دارند برای نشان دادن حمایت خود از مردم مظلوم بحرین، لیبی، یمن و دیگر مناطقی که اخیرا در آن‌ها اعتراضاتی علیه حاکمان مستند شکل گرفته است، با در دست داشتن پرچم این کشورها در روز بازی میان دو تیم ایرانی و عربستانی در ورزشگاه آزادی تهران حاضر شوند تا بدین وسیله پیام خود را به مردم عربستان و تمامی افرادی که آن بازی را تماشا می‌کنند برسانند.


تریبون مستضعفین – جمعی از جوانان ایرانی برای دفاع از مردم انقلابی کشورهای منطقه پیشنهادی را مطرح کرده‌اند.

این افراد که در فضای مجازی در حال سازماندهی هستند قصد دارند برای نشان دادن حمایت خود از مردم مظلوم بحرین، لیبی، یمن و دیگر مناطقی که شاهد سرکوب خونین اعتراضات مردمی توسط حاکمان مستبد بوده‌اند با در دست داشتن پرچم این کشورها در روز بازی میان دو تیم ایرانی و عربستانی در ورزشگاه آزادی تهران حاضر شوند تا بدین وسیله پیام خود را به مردم عربستان و تمامی افرادی که آن بازی را تماشا می‌کنند برسانند.

بازی فوتبال میان دو تیم «پیروزی» ایران و «الاتحاد» عربستان در روز ۱۳ اردیبهشت ماه در ورزشگاه آزادی انجام خواهد شد.

قابل ذکر است اخبار برخی از ملت‌های تحت ستم با سانسور شدیدی مواجه شده است و رسانه‌های جهانی و منطقه‌ای از پوشش آن خودداری می‌کنند.

 1. میثم
  24 آوریل 2011

  اگر دسترسی به این دوستان دارید بعض نکات را گوشزد کنید بهشان:
  1- اول اینکه طوری حرکتشان را انجام دهند که ماموران امنیتی ورزشگاه نتوانند ایرادی از کارشان بگیرند
  2- پرچم ها و المانهایی که میخواهند استفاده کنند باید آنقدر چشمگیر باشد که در نمای دوربینهایی که حتی از فاصله زیاد زمین بازی را پوشش میدهند کاملا به چشم بیاید
  3- و البته برای اینکه نکته بالا محقق شود باید مکانهای مناسبی برای حضور جماعت انتخاب شود. جایی که دوربینها بیشتر حضور دارند

 2. amami
  25 آوریل 2011

  به نظز من نباید سیاست را ورزشی کرد چون ورزش ناپاک شده

 3. سید علی
  25 آوریل 2011

  اگر دوستان صحبت من را میشنوند واقعا دستتون درد نکنه !
  واقعا در این اوضاع که دولت کاری نمی تونه بکنه کارتون عالی است .
  این بهترین فرصت هست تا حال این وهابیون رو بگیریم !
  حیف که تو این تاریخ تو تهران نیستم !

 4. احسان
  26 آوریل 2011

  این خبر دروغ است

 5. حاجی
  26 آوریل 2011

  ما که هستیم سید
  غمت نباشه حالشون رو می گیریم

 6. هومن
  30 آوریل 2011

  فوتبال را می خواهید سیاسی کنید …..و انتظار هم دارید که کسی هم مقابله نکند .و اگر انها در کشور خودشان اینکار را بکنند …صدای وا مظلومای شما در می اید .نکنید این کارها را که تحریک کند دیگران را .کسی که در ایران نمی تواند جلوی شما را بگیرد .حد اقال به فکر مردم بدبخت باشید که نان را می خرند 500 تومان ……سی ساله که این هیجانات برای ما شده تعقل و تفکر !!!

 7. مرضيه
  30 آوریل 2011

  كاش به جاي اينكه اينقدر به فكر نوني فقط يكم به فكر ن بودي. اينا هيجان نيست اينا وظيفه است مسلمون زاده!

 8. محمد
  2 می 2011

  ذکی این تیمها که اصلا نمی خواهند بیایند بابا اینقدر شلوغش کردید که دولتشان همه این سایتها و برنامه ها را مدرک کرد و به فیفا ارائه داد.

 9. علي احمدي
  3 می 2011

  اين كار درست نيست ورزش از سياست جداست اعتراض به عملكرد خاندان ال سعود و ال خليفه وظيفه وزارت امور خاجه است نه تماشاگران يك بازي فوتبال. اين كار براي ورزش ايران عواقب سنگيني دارد.

 10. مهدي
  4 می 2011

  چه چيزي از دين يك انسان بالاتره
  ؟وقتي كه دين من هم بايد با سياست تلفيق بشه…در ثاني،حمايت مسلمان از مسلمان نه،حمايت انسان از انسان به نظرتون سياسيه؟سياست اينه كه اين كار رو سياسي جلوه بدن و بهنفع خودشون ازش استفاده كنن…سوما،هيچ نگران فوتبال بر فرازدنيامون نباش،اگه قراربود اتفاقي بيفته براي ورزش و ورزشكاراي عزيزي مي افتاد كه حاضر نيستن حتي در اخرين قدماي مونده به پيروزي بايه عده قاتل زورگو روبرو بشن…

 11. سید ...
  10 می 2011

  همیشه کار های خودسرانه باعث آسیب به جامعه می شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.