یکشنبه 24 آوریل 11 | 12:47

پایان چند روز جنجال؛ ارسال دعوت ‌نامه رئيس ‌جمهور برای مصلحی

پس از کش و قوس‌های فراوان در مورد وزیر اطلاعات بالاخره رئيس‌جمهور با تمکین به نظر رهبری، از حجه‌الاسلام حیدر مصلحی برای حضور در هئيت دولت دعوت کرد تا شایعات مربوط به عدم حرف شنوی رئيس‌جمهور از رهبری و موضوع حاکمیت دوگانه منتفی شود.


تریبون مستضعفین- پس از کش و قوس‌های فراوان در مورد وزیر اطلاعات بالاخره رئيس‌جمهور با تمکین به نظر رهبری، از حجه‌الاسلام حیدر مصلحی برای حضور در هئيت دولت دعوت کرد تا شایعات مربوط به عدم حرف شنوی رئيس‌جمهور از رهبری و موضوع حاکمیت دوگانه منتفی شود.

در این میان علی‌اصغر زارعی عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس با تأیید این خبر گفت: برای حجت‌الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی دعوت‌نامه‌ای از طرف دولت به منظور شرکت در جلسه امروز هیئت دولت ارسال شده است.

رهبر معظم انقلاب روز گذشته در دیدار مردم فارس با اشاره به موضوع چند روزه‌ی اخیر پیرامون وزارت اطلاعات فرمودند:

«شما ببينيد در همين پنج شش روز گذشته سر يك قضيه‌اى كه آنچنان هم از اهميت بالائى برخوردار نبود – سر مسئله‌ى اطلاعات و امثال اينها – چه جنجالى در دنيا راه انداختند. تحليلها را بردند به اين سمت كه بله، در داخل نظام جمهورى اسلامى شكاف ايجاد شده است، حاكميت دوگانه شده است، رئيس جمهور حرف رهبرى را گوش نكرده است! دستگاه‌هاى تبليغاتىِ خودشان را از اين حرفهاى سست و بى‌پايه پر كردند. ببينيد چطور منتظر بهانه‌اند. ببينيد چطور مثل گرگ در كمين نشسته‌اند كه يك بهانه‌اى پيدا كنند، هر جور ميتوانند، حمله كنند. ميدانند كه دولت مشغول تلاش و فعاليت و خدمت است. خب، واقعاً در كشور دارد خدمت انجام ميگيرد. هر جا خدمت باشد، هم مردم طرفدار هستند، هم رهبرى طرفدار است. ما كه راجع به شخص قضاوت نميكنيم؛ ما كار را، خط را، جهتگيرى را ملاك و معيار قرار ميدهيم. آنجائى كه كار و خدمت و تلاش هست، حمايت ما هست، حمايت مردم هست. و بحمداللَّه امروز كار دارد انجام ميگيرد. مسئولين دولتى هم حقاً و انصافاً دارند تلاش ميكنند؛ هم اعضاى دولت، هم بخصوص خود رئيس جمهور. اينها شب و روز ندارند؛ من مى‌بينم، من از نزديك شاهدم. اينها دائم مشغول كارند، مشغول خدمت و تلاشند. خب، اينها براى كشور خيلى باارزش است.»

 1. محمد
  25 آوریل 2011

  رهبر در سخنرانی شان گفتند اصلا عدم تمکین نبوده است و باز شما نوشته اید که بالاخره رییس جمهور تمکین کرد!
  این وسط دو احتمال وجود دارد:
  ۱- تمکینی از طرف رییس جمهور در کار نبوده و رهبری حقیقت را مخدوش کرده است.
  ۲- حق همان است که رهبر گفته اند و این شما هستید که به حرف ایشان اعتماد نداشته و تمکین نمی کنید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: