دوشنبه 19 آوریل 10 | 01:55

راه و رسم امام، آنچنان که بود

دفتر گفتمان انقلاب اسلامی با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف، به ادامه برگزاری سلسله نشست های اندیشه ای با عنوان راه و رسم امام، آنچنان که بود، مبادرت نموده است. به گزارش خبرگزاری جهان دوره جدید جلسات اندیشه شناسی حضرت امام (ره) با هدف تبیین نظام فکری حضرت امام(ره) و حضور استاد “امیرحسین ترکش […]


دفتر گفتمان انقلاب اسلامی با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف، به ادامه برگزاری سلسله نشست های اندیشه ای با عنوان راه و رسم امام، آنچنان که بود، مبادرت نموده است.

به گزارش خبرگزاری جهان دوره جدید جلسات اندیشه شناسی حضرت امام (ره) با هدف تبیین نظام فکری حضرت امام(ره) و حضور استاد “امیرحسین ترکش دوز” پیرامون محورهایی نظیر؛ “سیاست داخلی در سپهر اندیشه امام”، “سیاست خارجی از نگاه امام و اقتصاد” از منظر امام برگزار می شود.

لازم به ذکر است این جلسات که نخستین دوره آن در محل باشگاه خاقانی برگزار شد، از 1 اردیبهشت ماه سال جاری، همه هفته روز های چهارشنبه از ساعت 13:30 در محل آمف تئاتر دانشگاه صنعتی شریف میزبان دانشجویان و دوستداران مباحث علمی – اندیشه ای می باشد.

تمامی علاقه‌مندان به شرکت در این جلسات می توانند جهت ثبت­ نام و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02166574069 تماس حاصل نموده و یا از طریق پست الکترونیکی دفتر گفتمان انقلاب اسلامي به نشانی gofteman.enghelab@gmail.com اقدام نمایند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.