سه‌شنبه 26 آوریل 11 | 14:22
القاء‌ دودستگی

توهم ضدانقلاب: نصب شنود در بیت رهبری توسط نزدیکان رئیس‌جمهور

شایعات پیرامون ماجرای وزیر اطلاعات کار را به جایی رسانده است که ضدانقلاب را به «سوپرتوهم» واداشته است و برای القاء اختلاف میان رهبر معظم انقلاب و رئيس‌جمهور به داستان‌سرایی خیالی و افسانه‌ای متوسل شده‌اند!


تریبون مستضعفین – شایعات پیرامون ماجرای وزیر اطلاعات کار را به جایی رسانده است که ضدانقلاب را به «سوپرتوهم» واداشته است و برای القاء اختلاف میان رهبر معظم انقلاب و رئيس‌جمهور به داستان‌سرایی خیالی و افسانه‌ای متوسل شده‌اند!

یک سایت ضدانقلاب در خبری که امروز منتشر شده است در گزارشی مضحک مدعی شده است که رئیس دفتر رئيس‌جمهور، در دفتر رهبر انقلاب دستگاه شنود کار گذاشته است.

این سایت در توضیح این ماجرا آورده است: «ارسال پیامکی به نام وزارت اقتصاد و دارائی برای هزاران تن، که در آن ضمن اشاره به ارتباطات خارجی رییس دفتر احمدی نژاد ادعا شده که رحیم مشائی در بیت رهبر شنود کار گذاشته، جنجال تازه‌ای در میان اختلافات هواداران ایت الله خامنه‌ای و احمدی‌نژاد پدید آورده که توضیح درباره هک شدن سامانه آن وزارت خانه نیز از آن نکاسته  است.»

درحالی این سایت از محتوای فوق سری این پیامک خبر می‌دهد که حجم این اطلاعات و شرح آن، خود به اندازه یک صفحه A4 می‌شود و باید حداقل از این داستان سرایان پرسید که چگونه این تعداد کاراکتر در یک پیامک جای گرفته است!

براساس گزارش خبرنگاران این سایت ضدانقلاب در این پیامک به ارتباطات رحیم مشایی با خارج از کشور و نقش او در قراردادهای نفتی، نصب دستگاه شنود در بیت رهبری و کشف مدارک امنیتی از دفتر او اشاره شده و آمده است: بهمن ماه گذشته رحیم مشایی در قالب یک هیات تجاری به دوبی سفر کرده و با تعدادی از مقامات امنیتی امریکایی دیدار کرده است.

در این پیامک طولانی همچنین نوشته شده که حفاظت اطلاعات سپاه اسناد و مدارکی به دست آورده که بر اساس آنها به این نتیجه رسیده که مشایی فعالیت‌های گسترده اقتصادی در خارج از کشور دارد و احمدی نژاد در جریان تمام فعالیت‌های او است.

براساس این پیامک: «مشایی پشت چند قرارداد نفتی با چین و ونزوئلاست که اطلاعات هیچ کدام از آنها هیچ کجا منتشر نشده است»

در همین پیامک از وجود مدارک بسیاری از پرونده‌های سری وزارت اطلاعات در دفتر مشایی خبر داده و نوشته است: معاون وزیر اطلاعات اسناد وزارت را در اختیار مشایی گذاشته است.

در بخش دیگری از همین پیامک اشاره شده که روحانیت سنتی دست از حمایت از دولت کشیده است.

درحالی ضدانقلاب از ماجرای چند روزه‌ی اخیر پیرامون وزارت اطلاعات نهایت سوءاستفاده را برای القاء دودستگی و اختلاف میان رهبری و رئيس‌جمهور کرده‌اند که رهبر انقلاب اسلامی در این باره فرمودند: «تبلیغات رسانه‌ای بیگانه را در مورد این قضایا كه آنچنان اهمیتی هم ندارد ببینید، كه چه جنجالی به راه انداخته‌اند و در تحلیل‌های خود می‌گویند در جمهوری اسلامی ایران شكاف و حاكمیت دوگانه بوجود آمده و رئیس‌جمهور، حرف رهبری را گوش نكرده است.»

شاید در این برهه‌ی حساس زمانی و برای پایان بخشیدن به شایعات، کمترین توقع از ریاست محترم جمهوری این باشد که با اظهار نظر صریح و شفاف مواضع خود را در این مورد بیان کنند تا همگان بدانند هیچگونه شکاف و دوگانگی در نظام جمهوری اسلامی ایران بوجود نیامده است چرا که  رئيس‌جمهور  و همگان باید بدانند همواره گرگ‌هایی برای حمله به نظام اسلامی در كمین نشسته‌اند تا به هر بهانه با تبلیغات خود به تخریب نظام اسلامی بپردازند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: