سه‌شنبه 26 آوریل 11 | 13:48
در ابراز همدردي و حمايت از مردم مسلمان بحرين برگزار مي‌شود

گردهمایی بزرگ هنرمندان کشور با عنوان «بحر بيداری»

مديركل روابط‌عمومي و امور بين‌الملل حوزه هنري سازمان تبليغات اسلامي از گردهمايي بزرگ هنرمندان کشور در ابراز همدردي و حمايت از مردم مسلمان بحرين با عنوان «بحر بيداري» خبر داد.


به گزارش روابط‌عمومي سازمان تبليغات اسلامي ، حبيب ايل‌بيگي با بيان اين که حوادث امروز بحرين تعجب برانگيز و دور از انتظار است ، تصريح كرد :‌ در حاشيه اين برنامه هنرمندان تجسمي در لابي تالار انديشه و نگار خانه ابوالفضل عالي در بخش‌هاي گرافيک، نقاشي و خوشنويسي به خلق اثر مي پردازند. ايل‌بيگي با بيان اينكه سرکوب وحشيانه تظاهرات مردم بحرين محکوم است، اظهار داشت :‌ شعر خواني، سخنراني، امضاي طومار و مراسم يادبود شهداي وقايع اخير بحرين از ديگر برنامه‌هايي است که در اين روز اجرا خواهد شد.

وي ادامه داد : هنرمندان کشور در اين راستا گردهم مي آيند تا حمايت خود را از مردم بحرين اعلام کنند. مديركل روابط‌عمومي و امور بين‌الملل حوزه هنري تاكيد كرد : در اين که اين جنايت ها در بحرين با حمايت و رضايت آمريکا صورت مي گيرد تعجبي نيست زيرا سکوت رسانه هاي غربي که ادعاي دموکراسي دارند، نکته واضحي ا‌ست. بنابراين هنرمندان در سراسر جهان نقش پررنگي در روشنگري جهانيان و دفاع از مردم بحرين برعهده دارند.

حبيب ايل‌بيگي در پايان گفت :‌ از تمامي هنرمندان کشور دعوت مي کنيم تا با حضور گسترده و پر شور خود يکبار ديگر حمايت خود را از مردم بحرين اعلام کنند.

گفتني است اين گردهمايي سه شنبه ششم ارديبهشت ماه ساعت 16 تا18 در محل تالار انديشه حوزه هنري سازمان تبليغات اسلامي برگزار مي‌شود .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.