پنج‌شنبه 28 آوریل 11 | 10:21

جوانان بحرينی محكوم به اعدام + تصویر

جوانان و مبارزان بحرینی امروز در دادگاه نظامی بحرین حاضر می شوند وحکم اعدام آنان صادر خواهد شد. در بحرین در طول حکومت رژیم بحرین هیچگاه حکم اعدام ثبت نشده و این اولین باری است که حکم اعدام برای مبازان بحرینی صادر می شود.


جوانان و مبارزان بحريني امروز در دادگاه نظامی بحرین حاضر می شوند وحکم اعدام آنان صادر خواهد شد.

در بحرین در طول حکومت رژیم بحرین هیچگاه حکم اعدام ثبت نشده و این اولین باری است که حکم اعدام برای مبازان بحرینی صادر می شود.

روز گذشته رسانه های بحرینی حامی رژیم آل خلیفه اعلام کرده اند که این رژیم تلاش می کند گروهی از شیعیان قیام کننده که در درگیری های چند روز پیش باعث به هلاکت رسیدن دو نیروی پلیس بحرین شدند را به اعدام محکوم کند.

در همین رابطه گزارش شد : دادستان نظامی بحرین عزم خود را جزم کرده که از دادگاه عالی این کشور حکم اعدام چند قیام کننده که توسط نیروهای پلیس بازداشت شده اند را بگیرد. تعداد این افراد بازداشت شده که به دست داشتن در کشته شدن این دو نیروی پلیس متهم هستند، هفت نفر است.

همچنین دادستان نظامی بحرین تلاش می کند به دادگاه عالی این کشور ثابت کند که اقدام این هفت نفر اقدامی تروریستی بوده است.

گفتنی است این اقدام در حالی انجام می شود که نیروهای امنیتی و پلیس رژیم بحرین با حمایت و پشتیبانی کامل نیروهای اشغالگر عربستان سعودی تاکنون ده ها شهروند معترض را به شهادت رسانده و زخمی کرده اند و تعداد زیادی را نیز ربوده اند که سرنوشتان نامعلوم است.

  1. حسین
    28 آوریل 2011

    وقتی اطلاعاتی ندارید چرا یه چیزی مینویسید؟
    کی گفته تو بحرین تا حالا حکم اعدام صادر نشده؟ همین سید جعفر العلوی که الان تو بیروت هست محکوم به اعدام بود و بعد از اینکه عده ای از جوانان بحرینی در پاریس دست به اعتصاب غذا زدن حکومت بحرین مجبور شد که حکم اعدام رو به حبس ابد تبدیل کنه و بعد از 18 سال بهش عفو دادن و آزاد شد. و نمونه های زیاد دیگه
    از خودتون حرف نزنید لطفا

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: