دوشنبه 19 آوریل 10 | 19:26

دروغ حکم حکومتی رهبر انقلاب در مورد پیگیری پرونده رحیمی

جنبش راه سبز چندی پیش مدعی شده بود که رسیدگی به سخنان الیاس نادران درباره یک مقام دولتی با حکم حکومتی رهبر معظم انقلاب، ناتمام مانده و این پرونده مختومه اعلام شده است. این ادعا درحالی مطرح شده که پس از پیگیری از منابع آگاه در این زمینه، سایت تابناک نوشت که خبر جرس، جعلی و دروغ محض بوده و تنها با هدف خدشه‌دار کردن چهره معظم رهبر انقلاب منتشر شده است.


سایت جنبش راه سبز (جرس) که پس از انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته و برای تحریک مردم به ناآرامی خیابانی و حمایت از میرحسین موسوی راه اندازی شد، چندی پیش مدعی شده بود که رسیدگی به سخنان الیاس نادران درباره یک مقام دولتی با حکم حکومتی رهبر معظم انقلاب، ناتمام مانده و این پرونده مختومه اعلام شده است.

این ادعا درحالی مطرح شده که پس از پیگیری از منابع آگاه در این زمینه، سایت تابناک نوشت که خبر جرس، جعلی و دروغ محض بوده و تنها با هدف خدشه‌دار کردن چهره معظم رهبر انقلاب منتشر شده است.

گفتنی است این سایت سابقه بسیاری در انتشار اخبار دروغ دارد و پیش از نیز این با ارایه اخباری از این دست، موارد کذبی را به رهبر انقلاب و دیگر شخصیت‌های نظام نسبت داده بود.

پیش از این نیز به دنبال انتشار مصاحبه ای در سایت ضد انقلابی “جرس” به نقل از مریم بهروزی، دبیرکل تشکل”جامعه زینب”، خانم بهروزی هرگونه مصاحبه با این سایت را از اساس تکذیب کرد.

وی در گفت وگو با شبکه ایران با اشاره به رویه سایت مذکور گفته بود: “سایت ضد انقلابی جرس هر مطلبی را دلش بخواهد، منتشر می کند.”

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.