جمعه 29 آوریل 11 | 14:19

۵۰ هنرمند در اعتراض به مشایی اختتامیه جشنواره کیش را ترک کردند

فرج الله سلحشور با بیان اینکه خروج هنرمندان متعهد از سالن سینما برای مشائی و دولت پیام روشن داشت گفت:مشائی وقتی وارد سالن همایش شد بسیاری از هنرمندان متعهد سالن را به نشانه اعتراض ترک کردند.


تریبون مستضعفین- بنا بر اخبار منتشر شده از اختتامیه جشنواره فیلم کیش بیش از ۵۰ نفر از مدعوین و هنرمندان حاضر در جشنواره دراعتراض به حضور مشائی سالن همایش را ترک کردند.

بنا بر خبرهای منتشر شده  فرج الله سلحشور با بیان اینکه خروج هنرمندان متعهد از سالن سینما برای مشائی و دولت پیام روشن داشت گفت:مشائی وقتی وارد سالن همایش شد بسیاری از هنرمندان متعهد سالن را به نشانه اعتراض ترک کردند.این اعتراض پاسخی به عملکرد و رفتار و سخنان رئیس دفتر رئیس جمهور بود.به همین دلیل زمانی که مشائی خواست پشت تریبون قرار گیرد بنده و بسیاری دیگر از هنرمندان حزب اللهی سالن را ترک کردیم.(+)

وی با بیان اینکه ما به نشانه اعتراض به شخصیت منحرف مشائی سالن را ترک کردیم اظهار داشت:بنده و آقایان کاسه ساز، شرف الدین، رستگار، ایل خانی و محمود حیدریان و ناصر هاشم زاده، جمال شورجه وسلطانی و بسیاری دیگر از مدعوین سالن را ترک کردیم تا به او بفهمانیم که مورد قبول ما نیست.

سلحشور خاطر نشان کرد تا وقتی که تصمیم گیری در عرصه هنر در دست کسانی قرار داشته باشد که دیدگاه های صهیونیست پسند امثال عبدالکریم سروش را اشاعه می دهند دستیابی به فرهنگ انقلابی ای که آرمان حقیقی انقلاب اسلامی بوده محقق نخواهد شد. آقای احمدی نژاد هم بدانند که تازمانی مورد تائید ما و بچه حزب اللهی ها هستند که مورد تائید رهبر انقلاب باشند .یعنی زمانی که آقا لحظه‌ای حمایت شان را از دولت و رئیس دولت بردارند مردم بر آنها خط بطلان خواهند کشید.(+)

 

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: