شنبه 30 آوریل 11 | 14:29
از سوی دانشجویان عدالتخواه صورت گرفت:

نمایشگاه «کجاست فریادها و نعره‌ها؟» در سالروز صدور فرمان مبارزه با مفاسد اقتصادی

در سالروز صدور فرمان هشت ماده ای رهبر معظم انقلاب دانشجویان بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سبزوار و انجمن اسلامی دانشگاه تربیت معلم سبزوار اقدام به برپایی نمایشگاهی با عنوان «کجاست فریاد ها و نعره ها؟» نمودند.


تریبون مستضعفین – در سالروز صدور فرمان هشت ماده ای رهبر معظم انقلاب دانشجویان بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سبزوار و انجمن اسلامی دانشگاه تربیت معلم سبزوار اقدام به برپایی نمایشگاهی با عنوان «کجاست فریاد ها و نعره ها؟» نمودند.

نمازگزاران نماز جمعه این هفته سبزوار شاهد برپایی نمایشگاهی با عنوان «کجاست فریاد ها و نعره ها ؟» بودند. این نمایشگاه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سبزوار و انجمن اسلامی دانشگاه تربیت معلم سبزوار در سالروز صدور فرمان هشت ماده ای رهبر معظم انقلاب به سران سه قوه در خصوص پیگیری مفاسد اقتصادی در سال 1380 برپا گردید، که شامل کاریکاتورهایی از مازیار بیژنی (کاریکاتوریست متعهد جبهه فرهنگی انقلاب) و سخنانی از رهبر حکیم انقلاب با موضوع مفاسد اقتصادی بود.

گفتنی است در حاشیه این نمایشگاه دانشجویان به توزیع فرمان هشت ماده ای رهبر معظم انقلاب پرداختند و با توجه به استقبال گستر ده مردم بخش های مختلف این فرمان مهم را تبیین نمودند.

همچنین لازم به ذکر است، این نمایشگاه از شنبه ۱۳۹۰/۲/۱۰ به مدت یک هفته برای بازدید دانشجویان در در دو دانشگاه تربیت معلم و پیام نور سبزوار دایر خواهد بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: