شنبه 30 آوریل 11 | 15:10

بخشنامه‌ای که نهاد ریاست‌جمهوری آن را اجرا نمی‌کند!

صرف ناهار و عدم حضور یکساعته‌ی کارمندان دفتر ارتباط مردمی ریاست‌جمهوری در ساعات موظف کاری، در حالی است که طبق بخشنامه‌ی دولت کارمندان فقط حق دارند به مدت فقط ۲۰ دقیقه به اقامه‌ی نماز بپردازند و بقیه‌ی ساعات را به خدمت‌رسانی به مردم صرف کنند.


تریبون مستضعفین

صبح امروز خبرنگار تریبون مستضعفین برای پیگیری حضور یا عدم حضور محمود احمدی‌نژاد در محل کار و صحت و سقم شایعات اخیر با نهاد ریاست‌جمهوری تماس گرفت که هیچ مسئولی حاضر به پاسخگویی به این سوال نشد. در این میان در تماس با دفتر ارتباط مردمی ریاست‌جمهوری با نکته‌ی جالبی برخورد کرد که ذکر آن خالی از لطف نیست.

***

چندی پیش خبری به نقل از استانداری تهران منتشر شد که خبر از «حذف ساعت ناهار کارمندان تهرانی» به منظور خدمت رسانی بیشتر شده بود.

در این خبر آمده بود که:‌ «ساعت نهار ادارات به طور کلی حذف شده است و فقط یک بازه زمانی ۲۰ دقیقه‌ای برای فریضه نماز کارکنان دستگاه‌ها پیش‌بینی شده است و کلیه ساعت کاری پیش‌بینی شده در حال حاضر که از ۸ تا ۱۴:۳۰ است باید صرف خدمت‌رسانی به مردم شود.»

درحالی بر اساس این بخشنامه حداکثر ۲۰ دقیقه‌ بر عدم حضور کارمندان دولت در محل کارشان تأکید شده است که متأسفانه دفتر ارتباط مردمی ریاست‌جمهوری از عمل به این قانون سرباز زده است.

با این حال شاهدیم در تماسی که شهروندان با دفتر ارتباط مردمی ریاست‌جمهوری در بازه‌ی زمانی ۱۲:۳۰ الی ۱۳:۳۰ می‌گیرند علاوه بر اینکه کسی پاسخگوی مطالبات آنان نیست بلکه پیامی ضبط شده اعلام می‌کند به منظور اقامه‌ی نماز و صرف ناهار در این بازه‌ی زمانی پیام شما ضبط خواهد شد!

صرف ناهار و عدم حضور یک ساعته‌ی کارمندان دفتر ارتباط مردمی ریاست‌جمهوری در ساعات موظف کاری، در حالی است که طبق بخشنامه‌ی دولت کارمندان فقط حق دارند به مدت فقط ۲۰ دقیقه به اقامه‌ی نماز بپردازند و بقیه‌ی ساعات را به خدمت‌رسانی به مردم صرف کنند.

اگرچه اجرا شدن این بخشنامه در سایر دستگاه‌ها نیز با ابهام مواجه است اما مردم انتظار بیشتری از تمکین به قانون توسط خود دولتمردان و بخش‌های مختلف نهاد ریاست‌جمهوری دارند.

این پیام ضبط شده از فایل زیر قابل شنیدن است.

[download id=”82″]

 

 

 

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: