دوشنبه 02 می 11 | 22:30

آغاز به کار «سایت التصویر» ؛ محیط تبادل تصاویر خیزش‌های منطقه

همزمان با موج بیداری اسلامی در جهان اسلام موسسه نشر فرهنگ مقاومت اسلامی (www.moqawamah.net ) برای جلوگیری از سانسور بیداری اسلامی ملت های منطقه در اذهان جهانیان اقدام به راه اندازی سایت چهار زبانه تصویری تحت عنوان التصویر کرد.


تریبون مستضعفین –همزمان با موج بیداری اسلامی در جهان اسلام موسسه نشر فرهنگ مقاومت اسلامی (www.moqawamah.net ) برای جلوگیری از سانسور بیداری اسلامی ملت های منطقه در اذهان جهانیان اقدام به راه اندازی سایت چهار زبانه تصویری تحت عنوان التصویر کرد.

این سایت که به آدرس http://altasvir.com قابل دسترسی است در واقع محیطی مجازی برای تبادلات تصویری ظلم ستیزان در اینترنت است که با هدف رقابت با سایت های میزبانی عکس تحریف شده‌ی انقلاب‌های اسلامی منطقه آغاز به کار کرده است.

بر همین اساس امکان انتشار تصاویر از جمله امکانات این پایگاه اینترنتی است. مسئولین این پایگاه جهانی هدف از راه اندازی این سایت را جلوگیری از انحراف و سانسور خبری در جهان اسلام عنوان کرده و طی فراخوانی در این سایت در خواست کرده اند تا مردم کشورهای مختلف به ارسال عکس های خود به این سایت برای انتشار بپردازند.

امید است تصاویر ظلم ظالمان مخفی نگردد و جهانیان تصویر بیداری امت اسلامی را دیده و به خود آیند و بر علیه ظلم ظالمان به خروشند.

 1. خیلی فوری
  8 می 2011

  این سایت حک شده مطالب این پست را حذف کنید

 2. اا
  11 می 2011

  چه خبره اينجا
  براي چي ايتقدر شير تو شيره
  گيج بازاريه ها

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.