جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۰ | ۱۷:۰۹

حمایت از مردم مظلوم بحرین ادامه دارد؛ امشب ورزشگاه اصفهان

تعدادي از دانشجويان تهراني براي حضور در استاديوم بازي امروز سپاهان و الهلال عربستان و اعلام حمايت از مردم مظلوم بحرين به اصفهان عزيمت كردند. در عین حال دانشجویان اصفهانی نیز با تمام قوا و با شعارهاي وحدت اسلامي و پرچم بحرين حضور پیدا خواهند کرد.


تعداد زيادي از دانشجويان دانشگاه‌هاي تهران براي حضور در استاديوم فولادشهر كه ديدار تيم‌هاي سپاهان اصفهان و الهلال عربستان ساعت 20 امشب در آن برگزار مي‌شود، به منظور محكوم كردن جنايات آل‌سعود در بحرين، تهران را به مقصد اين اصفهان ترك كردند.

براساس اين گزارش، دانشجويان تهراني قصد دارند كه در جريان اين ديدار، همچون بازي روز گذشته پرسپوليس و الاتحاد عربستان، به نمايندگي از دانشجويان سراسر كشور حمايت خود را از ملت قهرمان بحرين كه جانانه در مقابل ظلم و ستم آل‌سعود ايستاده‌ است، اعلام كنند.

در همین حال مهرداد وطني دبير جامعه اسلامي دانشجويان دانشگاه اصفهان ما دانشجويان حادثه اتفاق افتاده در ورزشگاه آزادي تهران و برخورد بد نيروي انتظامي با دانشجويان و جوانان ارزشي را محكوم مي‌كنيم و خواستار پيگيري اين موضوع از طريق مراجع قضايي هستيم.

وي افزود: امروز نيز با تمام قوا در ورزشگاه اصفهان حاضر مي‌شويم و تيم فولاد مباركه سپاهان ايران را با شعارهاي وحدت اسلامي و پرچم بحرين مورد تشويق قرار مي‌دهيم.

وطني همچنين به رفتار دوگانه كنفدراسيون فوتبال آسيا در قبال حوادث اخير اشاره كرد و گفت: گويا كنفدراسيون فوتبال آسيا براي بازي اخير 2 نماينده همراه با يك ناظر ويژه فرستاده است و به گونه‌اي بر حساسيت‌ها افزوده است و اقدامات سخت گيرانه بيشتري انجام داده‌‌اند.

دبير جامعه اسلامي دانشجويان دانشگاه اصفهان همچنين اعلام كرد: وعده امت حزب‌الله براي حضور در ورزشگاه فولاد شهر ساعت 18:30 پاركينگ ورزشگاه فولادشهر است.

وطني در پايان گفت: اميدواريم اين صداي ما به گوش جهانيان و مردم بحرين برسد و ان‌شاالله اين حركت‌ها مورد عنايت حضرت صاحب الزمان(عج) قرار گيرد.

  1. sam
    ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰

    good luck

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: