شنبه 07 می 11 | 14:40

بسیج دانشجویی: منتظر برخورد قاطع با عوامل ضرب و شتم دانشجویان در ورزشگاه آزادی هستیم

بسیج دانشجویی هشت دانشگاه تهران در نامه‌ای به فرمانده نیروی انتظامی اعلام داشتند ما ضمن آن که حق پیگرد قضایی را برای خود محفوظ می‌دانیم منتظر برخورد قاطع با عوامل ضرب و شتم دانشجویان در ورزشگاه آزادی هستیم.


بسیج دانشجویی هشت دانشگاه تهران در نامه‌ای به فرمانده نیروی انتظامی اعلام داشتند ما ضمن آن که حق پیگرد قضایی را برای خود محفوظ می‌دانیم منتظر برخورد قاطع با عوامل ضرب و شتم دانشجویان در ورزشگاه آزادی هستیم.
متن کامل این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

لاَّ یحِبُّ اللّهُ الْجَهْرَ بِالسُّوَءِ مِنَ الْقَوْلِ إِلاَّ مَن ظُلِمَ وَکَانَ اللّهُ سَمِیعًا عَلِیمًا(سوره مبارکه نساء/148)

فرمانده محترم نیروی انتظامی کشور سردار احمدی مقدم

با سلام و عرض اعتراض!

قطعا حضرتعالی و فرماندهان محترم نیروهای نظامی و انتظامی کشور از دغدغه مندی ها و اظهارات مکرر رهبر معظم انقلاب در خصوص بیداری اسلامی کشورهای منطقه مطلع و آگاهید.شما این بیان معظم له را که فرمودند:” وظیفه‌ی عالمان دین، نخبگان سیاسی، نخبگان علمی و دانشگاهی خیلی سنگین است.

امروز مردم در این کشورها احتیاج دارند به هدایت این نخبگان؛ چه نخبگان سیاسی، چه نخبگان علمی، چه دانشگاهی و چه دینی. وظیفه‌ی سنگینی بر عهده‌ی اینهاست. اینها باید نگذارند دستگاه استکبار با وسائل گوناگونی که دارد، این حرکت عظیم ملتها را مصادره کند، قیام مردم را از آنها سرقت کند؛ باید مراقب باشند.

اینها باید مردم را به سمت اهداف عالیه‌ای که برای هر کشوری این اهداف، اهداف و آرمانهای والاست، هدایت کنند. اگر این شد، آینده‌ی این منطقه، آینده‌ی روشنی است؛ آینده‌ی امت اسلامی، آینده‌ی روشنی خواهد بود.89/2/12″قطعا بایست به یاد داشته باشید.حال با توجه به این فرامین آن چه شایسته انتظار است اقدامات عملی مسئولین بویژه نیروهای خدوم انتظامی و رسانه ملی و از سویی همراهی آنان با حرکت هایی است که در این راستا انجام می گردد.

فرمانده محترم ناجا

ما نیز همچون شما انقلابات منطقه را در راستای بیداری اسلامی دانسته و بحرین را پیشانی مظلومیت می پنداریم. بر هیچ مسلمان دردمندی جنایات آل سعود و آل خلیفه علیه مردم مظلوم و ستمدیده بحرین پوشیده نیست. سکوت سنگین رسانه های غربی و عربی در قبال جنایات صورت گرفته در بحرین که قطعا و یقینا با حمایت دولت های مستکبر غربی و حمایت های مالی غیرقابل تصور خاندان جنایت کار آل سعود و وهابیت ضد اسلام صورت می گیرد نیز بر دیدگان حقیقت بین بشریت پوشیده نیست.

در روز سه شنبه شاهد بازی دو تیم ایرانی و عربستانی بودیم. جوانان و دانشجویان انقلابی که نظاره گر این جنایات و سکوت رسانه های خارجی بودند بر آن شدند تا با حضور در این بازی و حمایت از تیم ایرانی فریاد خشم آلود خود را با مشتهای گره کرده شان به دوربین های خارجی نشان دهند.آمدند حمایت خود را از فرامین رهبرشان نشان دهند و بگویند ما خواستار امت واحده ی اسلامی هستیم و شیعه و سنی در نزد ما بی معناست.

اما غیور مردان نیروی انتظامی که باید حافظ و پاسدار امنیت و آرمان های انقلاب اسلامی باشند با جوانان و دانشجویان مسلمان و دغدغه مند چگونه برخورد نمودند؟ توهین به دانشجویان انقلابی ،بی تفاوتی نسبت به برخی هواداران داخل ورزشگاه و اجازه به آنان جهت ضرب و شتم و فحاشی نسبت به جوانان خشمگین ضد آل سعود و محاصره ، حمله و ضرب و جرح منجر به شکستگی سر،و سرانجام زندانی کردن این جوانان انقلابی تنها بخش کوچکی از آن چه که در داخل ورزشگاه اتفاق افتاد،می باشد.

سوال اساسی آن است بر اساس کدام قانون و مطابق دستور کدام مسئول این اتفاق تأسف آور روی داده است؟آیا گناه بسیجیان دانشجو جز این بوده است که تنها و تنها برای حمایت از بیداری اسلامی و شکستن حصر رسانه ای جنایات مردم مسلمان بحرین به آنجا آمده بودند؟

فرمانده محترم نیروی انتظامی

دیروز خبری دریافت شد که جنابعالی دستور پیگیری این حادثه دردناک را صادر نموده اید؟بگذریم که ما انتظار داشتیم شما از این ظلم و جفای آشکار و سانسور خبری آن در رسانه ملی بیش از این اظهار تاسف می نمودید اما تاکنون نیز هیچ مقامی از سوی نهادهای مسئول در جهت پاسخگویی و جبران خسارات و جراحات وارده بر نیامده است.

ما مطابق فرامین رهبری که دستور داده اند:” نباید به گونه‌ای صحبت و یا مطلبی نوشته شود که القای تنش و درگیری در جامعه باشد زیرا این موضوع، خلاف شرایط کنونی کشور است”. بسیار سخن ناگفته خود را به جلسه خصوصی میان دانشجویان بسیجی و حضرتعالی که امید است به سرعت دستور پیگیری آن داده شود وا می گذاریم.

بسیجیان دانشجو ضمن آن که حق شکایت و پیگرد قضایی را برای خود محفوظ می دانند اعلام می کنیم منتظربرخوردقضایی قاطع،سریع و بدون اغماض با خاطیان امر هستیم.دانشجویان انقلابی و بسیجی تا پای جان آماده دفاع از آرمانها ی امام راحل و امام خامنه ای برای ایجاد حکومت جهانی اسلامی است.

اسامی خاطیان ، عکس ها و سایر مستدات این اقدام خلاف قانون مآمورین مستقر در استادیوم آزادی بازی دو تیم ایرانی و عربستانی ضمن دعوت نامه ای به پیوست خدمتتان ارسال می گردد.

به امید سر افرازی نیروهای انتظامی و عدم تکرار این وقایع.
و من الله التوفیق

بسیج دانشجویی دانشگاه تهران
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف
بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر
بسیج دانشجویی دانشگاه امیر کبیر
بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی(ره)
بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی(ره)
بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (علیه السلام)

 1. معترض
  7 می 2011

  مگه بسیج دانشجویی به جز تجمع و بیانیه خوندن و اعتراض و محکوم کردن کار دیگه ای هم بلده!
  امسال خود بسیجی ها جلوی سردر دانشگاه تهران روز ۱۶ آذر شعار می دادن بسیجی واقعی همت بود وباکری!

 2. موافق
  8 می 2011

  آخه دوست معترض چرا خلط مبحث می کنی؟؟؟
  الان بحث،بحث کشتار مسلمون به کنار،بحث کشتن آدمای بی دفاع و بی گناهه!!!!
  درکش برات سخته!!!!!
  ضمن اینکه خوبه حداقل فرزندان خمینی ی ایدۀ همچین کارایی رو دارن!!
  وگرنه مث … و …. شعارهای خارج میدن:که مرگ بر چین!!!!ن غزه ن لبنان جانم!!!!!!!!!!فدای ایران

 3. حمیده
  9 می 2011

  سلام
  بچه های دانشگاه ما هم بودن
  دانشگاه قم
  زنده باد بسیجی که مظلوم ترین است
  یاعلی

 4. علی
  15 می 2011

  آره عزیزم درکش برام سخته !! تو سوریه که بیشتر کشته دادن ! تو همین ایران خودمون خودتون کمک میکردین و کلی فرزند بی گناه رو کشتین ! حالا هم به خاطر سیاست بازیتون فقط بحرین مهم شده ! خجالت بکشید ! تا کی میخواید نون دین رو بخورید ؟

 5. سعید
  10 آگوست 2011

  به نظر من حق با علی آقا هست . هر چیزی حدی داره . آبروی دین رو هم شما بردید .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: