یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۰ | ۱۵:۱۶

رز رضوی در مسجد الحرام:یک آیه از قرآن بیاورید که با نمایان بودن بدن زن مخالف باشد!

در همین هنگام رز رضوی نیز وارد بحث شد و گفت: شما یک آیه از قرآن بیاورید که در آن با نمایان بودن بدن زن مخالفت شده باشد!


پس از اعزام تعدادی از بازیگران سینما به حج عمره و حضور آنان در مسجد الحرام، برخی زائران با مشاهده آنان به بحث ها و گفتگوهایی درباره دیدگاه های آنان پرداختند.

مهناز افشار، رز رضوی، الهام حمیدی و روناک یونسی حوالی ساعت 1 نیمه شب در مسجدالنبی با تعدادی از زائران ایرانی مواجه شدند که مورد سوال های متعددی قرار گرفتند.

یکی از حضار در این جمع به خبرنگار مشرق گفت: یکی از زائران از مهناز افشار پرسید: درست است که مشایی شما را به حج عمره فرستاده است؟

مهناز افشار پاسخ داد: نه! این سهمیه عمره دولت بوده که لطف کردند و در اختیار ما قرار دادند و ربطی به شخص آقای مشایی یا آقای احمدی نژاد ندارد.

این زائر پرسید: پس چرا تکذیب نمی کنید؟
افشار پاسخ داد: چه چیزی را باید تکذیب کنیم؟ همه دارند از سهمیه و امکانات حکومت استفاده می کنند، خب ما هم جزئی از افرادی هستیم که در حال استفاده از این امکانات هستند؛ ضمنا، اینقدر هم به آقای مشایی بدبین نباشید، ایشان یکی از مومن ترین و روشن ترین افرادی است که من تا حالا دیدم.

یکی دیگر از زائرین به این جمع اضافه شد و به وضعیت حجاب خانم های بازیگر در فیلم ها اعتراض کرد و گفت: وضعیت شما در بعضی از فیلم ها به گونه ای است که نمی توان آن فیلم ها را با خانواده دید.

مهناز افشار در پاسخ به این زائر وضعیت قوانین و حجاب در مالزی را مثال زد و گفت که خوب است همان آزادی و قانون مالزی درباره حجاب در ایران هم پیاده شود.
در همین هنگام رز رضوی نیز وارد بحث شد و گفت: شما یک آیه از قرآن بیاورید که در آن با نمایان بودن بدن زن مخالفت شده باشد!

این زائر گفت: نظر همه مراجع مبنی بر ممنوعیت نمایان بودن برجستگی های بدن زنان است.

رز رضوی پاسخ داد: برای ما قرآن مهم است، نه ….

رز رضوی همچنین تاکید کرد: در ایران هم وضعیت حجاب باید مثل کشورهایی مانند سوریه، مالزی و لبنان باشد!

 1. دوستدار
  ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰

  ائمه ما فرموده اند که درزمانی که به ما دسترسی ندارید به مراجع دینی رجوع واز انان تبعیت کنید.ایشون با این حرف دارن گفته ی امامان مارو زیر سوال میبرند.شما که سخنان ائمه رو قبول ندارین میتونم بپرسم مکه چیکار میکنین؟!خوب ادم باید خوش بین باشه برای ثوابش رفتن!!!!!!!!

 2. صابر
  ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰

  حجاب در دو سوره‏ از قرآن آمده است: یکی سوره ” نور ” و دیگر سوره ” احزاب “. در سوره نور آیه‏ای که مربوط به مطلب است آیه‏ 31 می‏باشد

 3. بنده خدا
  ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰

  یه سوال از خانوم رضوی دارم. تو اهل نمازی؟ اگه هستی یه آبه از قران برا من بیار که گفته باشه تو رکعت دوم نماز باید قنوت بخونی…
  بابا اینا مسلمونی فقط به اون شالی که رو سرشونه میدونن. فردا بگی نظام عوض شده همون شالم بی خیال میشن…

 4. گلی
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰

  خر عیسی را چون مکه برندش باز اید خر باشد

 5. يا حق
  ۱ خرداد ۱۳۹۰

  واقعا متأسفم واسشون، انشاا… خداوند به راه راست هدايتشان كنه، تو را خدا الگوهاي سينمايي ما را نگاه كن!!!

 6. مهدی
  ۱۷ خرداد ۱۳۹۰

  آگاه باشید که اینگونه حرکات فقط با نیت فرستادن موج منفی انجام می شود .
  افرادی که فساد را ترویج می دهند در خانه خدا برای فرستادن موج منفی از طرف آن مکان مقدس به دیگر افراد حضور می یابند . آگاه باشید و افکار منفی تان به خانه خدا بر نگردد بلکه به خود افراد فاسد برگردد .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: