دوشنبه 09 می 11 | 10:07

ولايت‌ فقيه ادامه راه امام زمان(عج) و دفاع از آن تكليف است

رئيس‌جمهور گفت: ولايت فقيه ادامه راه امام زمان(عج) است و ميراث عظيم و ارزشمندي است كه طي صدها سال به ما رسيده است.


محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور كشورمان عصر يكشنبه در جلسه هيأت دولت اظهار داشت: ولايت فقيه ادامه راه امام زمان(عج) است و ميراث عظيم و ارزشمندي است كه طي صدها سال به ما رسيده است و اين دولت با تمام وجود در اين راستا و اعتلاي ايران اسلامي خدمت خواهد كرد.

رئيس‌جمهور با تأكيد بر اينكه امروز بايد به خاطر عملكرد دو گروه از ولايت فقيه دفاع كنيم، گفت: گروه اول كساني كه فكر مي‌كنند ولايت فقيه همچون ابزاري است كه مي‌توانند از آن در بگو مگوهاي گروهي خود استفاده كنند و گروه دوم كساني كه نمي‌دانند چگونه بايد از اين پديده زيبا دفاع كنند. چهره‌اي كه امروز اين گروه از ولايت فقيه ترسيم مي‌كنند به شدت غيرواقعي و با فلسفه موضوع متفاوت است.

وي افزود: گروه دوم به‌جاي اينكه به دنبال جذب حداكثري باشند، دائماً در حال دفع كردن هستند، در حالي كه ولايت فقيه تماماً جاذبه است الا كساني كه خود را از اين دايره الهي خارج مي‌كنند.

احمدي نژاد با اشاره به برخي شايعات خرافي مبني بر وجود رمال در هيأت دولت اظهار داشت: بحث‌هاي شنيده شده در خصوص رمال در دولت باعث انبساط خاطر شد. اگر بنا باشد رمال و جن‌گير كارايي داشته باشند چرا آنان كاري براي خودشان نمي‌كنند.

وي با تأكيد بر اينكه كشور را بايد با علم، عقل و فداكاري ساخت، افزود: امروز در كل جهان يك نظام الهي موفق در حال درخشش است و در بسياري از مسائل علمي از جمله فضايي، هسته‌اي، بيوتكنولوژي، اقتصاد و مديريت ايران جزو كشورهاي برتر است وحرف براي گفتن دارد.

رئيس جمهور همچنين با اشاره به برخي انتقادات صورت گرفته عليه دولت گفت: امروز تخصصي‌ترين دولت در طول نظام جمهوري اسلامي ايران تشكيل شده است، كساني كه در رقابت با ديگران هستند، بهتر است اخبار دروغ منتشر نكرده و موازين اخلاقي را رعايت كنند تا آسيبي به چهره نظام و ملت وارد نشود.

احمدي‌نژاد خاطرنشان كرد: اميدوارم همه كساني كه از راه حقيقي ولايت دور شده‌اند، به اين مسير بازگردند.

رييس‌جمهور در پايان سخنان خود با اشاره به قهرماني تيم ملي تكواندو كشورمان در مسابقات جهاني كره جنوبي اظهار داشت: بنده اين پيروزي را به ملت ايران و جوانان افتخارآفرين كشور تبريك عرض مي‌كنم زيرا اين پيروزي آن هم پس از گذشت بيش از 30 سال بسيار ارزشمند است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: