پنج‌شنبه 12 می 11 | 13:21

آقای مظلومی! فحاشی تماشاگران و حذف استقلال مبارک‌تان باشد

آقای مظلومی درحالی برخی جریانات روی سکو را باعت برهم خوردن تمرکز و گل خوردن تیمش دانسته است که شعارهای حمایتی دانشجویان از مردم بحرین و علیه آل سعود و آل خلیفه را فحش علیه تیمش شنیده است؛ گویا که اصلاً فحش‌های رکیک هوادارانش را علیه این جمع نشنیده است و در مقابل با وقاحت تمام در اظهارات که بیشتر جنبه فرافکنی برای توجیه حذف استقلال از باشگاه‎های آسیا دارد این عده از جوانان را به دروغ، به فحش علیه تیمش محکوم کرده است!


تریبون مستضعفین- استقلال از جام باشگاه‌های آسیا حذف شد تا این تیم تهرانی هم همچون پیروزی از ادامه‌ی بازی‌های باشگاه‌های آسیا بازبماند.

بازی دیروز استقلال در مقابل یک تیم عربستانی فرصت دوباره بود تا جمعی از جوانان و دانشجویان انقلابی برای اعتراض به لشکرکشی و جنایت رژیم عربستان و حمایت از مردم مظلوم بحرین در ورزشگاه آزادی گرد هم آیند تا بار دیگر ندای مظلومیت شیعیان بحرین را به گوش جهانیان برسانند.

اگرچه در این بازی هم نامهربانی‌هانی از سوی نیروی انتظامی صورت گرفت و حتی به سختی اجازه ورود پرچم‌های بحرین و تبلیغات حمایتی از آنان را می‌داد اما باوجود تدابیر شدید امنیتی در ورزشگاه آزادی این گروه از دانشجویان و جوانان با حضور در ضلع شمالی ورزشگاه با شعارهایی علیه آل سعود و آل خلیفه به حمایت از مردم مظلوم بحرین پرداختند و حتی با به ثمر رسیدن گل تساوی استقلال با خوشحالی خود را نشان دادند و هیجان زیادی روی سکوها به وجود آوردند.

جمعی که در تبلیغات حرکت خود و خطاب به هواداران عزیز استقلال، آرزوی پیروزی برای این تیم را نیز کرده بودند و اینگونه دوستانه با هواداران سخن رانده بودند:

«سلام. ما نه آمده‌ایم که ورزشگاه را سیاسی کنیم، نه آماده‌ایم با کسی دعوا کنیم و نه اینکه حق مسلم شما را در دفاع از تیمتان ندیده بگیریم. ما فقط استثنائا این بار در استادیوم مهمان شماییم تا از انسانیت و مظلومیت و شرافت و غیرت و مردانگی هواداری کنیم.»

اما در این دیدار برخی هواداران و سرمربی استقلال خوب رسم مهمان‌نوازی را رعایت کردند و ادب و متانت و انصاف خود را به همگان نشان دادند!

سر دادن شعارهای رکیک بر علیه دانشجویان بسیجی که هر انسانی از به زبان آوردن آن کلمات شرم دارد و درگیری و فحاشی آنان، رفتاری بود که برخی از هواداران استقلال علیه این جمع انجام دادند و به سرعت به تیتر یک سایت‌های ضدانقلاب تبدیل شد و عکس‌ها و فیلم‌های آن در فضای اینترنت پخش شد اما از آن تأسف‌بارتر اظهارات سرمربی استقلال بود که علاوه بر اینکه این حرکت هواداران را محکوم نکرد خود نیز در اظهاراتی مضحک و البته تأسف‌بار علت این حذف را به گردن سکوهای ورزشگاه و رفتار این عده از دانشجویان انداخت!

«در اوايل نيمه دوم و حدود دقيقه 60 تمركز تيم ما به خاطر برخی جريانات روی سكو به هم ريخت و همين موضوع باعث شد كه ما در آن دقايق يك گل بخوريم، در حالي كه من فكر می‌كردم آن عده در حال فحش دادن به تيم ما هستند.»!

اینها قسمتی از صحبت‌های سرمربی استقلال پس از حذف از جام باشگاه های آسیا و توجیهی برای این عدم موفقیت در کنفرانس خبری پس از بازی دیروز استقلال و الاتحاد است.

آقای مظلومی درحالی برخی جریانات روی سکو را باعت برهم خوردن تمرکز و گل خوردن تیمش دانسته است که شعارهای حمایتی دانشجویان از مردم بحرین و علیه آل سعود و آل خلیفه را فحش علیه تیمش شنیده است؛ گویا که اصلاً  فحش‌های رکیک هوادارانش را علیه این جمع نشنیده است و در مقابل با وقاحت تمام در اظهارات که بیشتر جنبه فرافکنی برای توجیه حذف استقلال از باشگاه‎های آسیا دارد این عده از جوانان را به دروغ، به فحش علیه تیمش محکوم کرده است!

اما …

آقای مظلومی! نمی‌شود و نمی‌توانید ضعف مربی‌گری خود و عدم نتیجه گیری‌تان را به گردن سکوهای ورزشگاه بیندازید!

آقای مظلومی! حذف استقلال از جام باشگاه‌های آسیا با آن‌همه هزینه‌های نجومی اگرچه جای تأسف دارد و باید نسبت به این حذف زودهنگام به افکار عمومی و باشگاه‌تان پاسخگو باشید اما اظهاراتِ دیروز شما در کنفرانس خبری پس از بازی بیشتر جای تأسف و تعجب داشت.

آقای مظلومی! شاید بد نباشد سری یه سایت های ضدانقلاب بزنید که چگونه فیلم های فحاشی هوادارانتان را در بوق و کرنا کرده اند و برایتان سوت و کف زده‌اند!

آقای مظلومی! استقلال حذف شد اما جفا و اتهام شما به این جوانان که فقط بر حسب وظیفه به ورزشگاه آماده بودند هرگز از تاریخ حذف نخواهد شد!

 1. مهدی
  12 می 2011

  برای مظلومی متاسفم!!!

 2. حسن
  12 می 2011

  من ورزشگاه بودم واقعا برای لیدر های تیم متاسفم . مظلومی لیاقت مربیگری استقلال را ندارد . دفاع از مظلوم حق هر انسان آزاده ایست من نمیدانم اگر کشور را منهای بسیج کنند آن وقت این کشور چقدر دوام می آورد .

 3. بلا
  12 می 2011

  یادمه قدیما می گفتیم ‘”استقلال گل می خوره …میگن هوا بارونیه…'” حالا هم استقلالی ها مخالفان تیم رقیبشون را علت شکستشون اعلام می کنند! ما باید چکار کنیم که استقلال گل نخوره..؟

 4. حاج حسين
  12 می 2011

  دانشجوياني كه ديروز به ورزشگاه آزادي رفتند نماد همان بسيجيان بي بصيرتند. مگر نه اين همه حضرت آقا فرمودند كه بصيرت، بصيرت و بصيرت …
  حتي اگر به گفته خودتان اين كار شما جريمه نقدي هم براي ايران داشته باشد اين يك بي قانوني از جانب شما است و به مملكت اسلاميتان ضرر زده ايد و از همه مهمتر به خاطر اجانبي (بحريني ها) كه چند سال پيش در همين ورزشگاه آزادي پرچم عربستان را بالا بردند و به ريش و ريشه ما خنديدند به كشور عزيزمان خيانت كرده و ضرر رسانده ايد.
  آيا براي دفاع از مردم مظلوم! بحرين بايد حق مردم مظلوم ايران را پايمال كرد.
  همچنين اين كار شما باعث ايجاد اختلال در روابط سياسي كشور با ساير كشورها مي شود كه اين نماد بي بصيرتي شماست.
  همچنين اين كار شما باعث توهين هواداران استقلال به شما و همچنين سوژه دادن دست اجانب و بيگانگان و همچنين بدنام و منفور كردن بسيج بين آحاد ملت است. همان بسيجي كه حضرت امام آن را شجره طيبه ناميد.
  من هفته پيش بر اين عقيده بودم كه نيروي انتظامي نبايد با شما رفتار خشونت آميز مي كرد و نظرم هم در سايت تندرو و نا عادل hematmozaaf.ir درج كردم كه از انتشار آن جلوگيري كردند اما من اين هفته معتقدم كه نيروي انتظامي بايد با شما برخورد مي كرد. چون يك اشتباه را دو بار تكرار كرده بوديد.
  فقط يك در خواست از شما دارم. صحبتهاي آقا را حفظ نكنيد ، به آن ها عمل كنيد كه اگر عمل مي كرديد الان كشور ما در راس كشورهاي جهان از همه جهات قرار داشت.
  انشالله كه روزي برسد كه انديشه نماد بسيجي بودن باش نه ريش و قيافيه به اصطلاح حزب اللهي كه ريش و قيافه را همه مي توانند به راحتي حزب اللهي كنند اما انديشه را هرگز نمي توان به راحتي و رياكارانه حزب اللهي جلوه داد.

 5. بهمن
  15 می 2011

  به امید بیداری مسلمانان منطقه برای زنده نگه داشتن اسلام ….اقای مظلومی هم وای بر شما که خونئ مردم بحرین را نادیده گرفتی …رسم پهلوانی هنوز هم زنده است

 6. reza
  15 می 2011

  سلام
  حاج حسین عزیز راستی شما کجا درس بصیرت دیده اید؟!! خیلی بابصیرتی داداش! حتی از خود آقا هم بصیرتت بیشتره!ببین داداش فقط یه چیز بهت میگم که سطح عمق تحلیل تو اینه که چون تیم بحرین در زمان آل خلیفه پرچم عربستان رو اورده پس الانم بده! داداش یه سر بزن به دوستان بحرینی تو فیس بوک تا ببینی همه لبیک یا خامنه ای شعارشونه و دیدگاه سیاسیشون ولایت فقیه!!! یه کم سطح تحلیل خودتون رو ببرید بالا لطفا…

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: