یکشنبه 15 می 11 | 11:45

افشاگري يك زن بحريني از سرنوشت زنان و دختران در زندان

یك زن طلبه بحريني از وضعيت بسيار بد زنان در بحرين خبر داد و گفت: زنان در بحرين دستگير و به زندان منتقل مي‌شوند و طبق گفته‌هاي زناني كه از زندان آزاد شده‌اند، در زندان به زنان تجاوز مي‌شود.


فاطمه ام‌علي اظهار داشت: رژيم آل خليفه و آل سعود اگر احساس كنند فردي حتي كم‌ترين خطر را براي آنها به وجود مي‌آورد و جنايت‌هاي آنها را در رسانه‌ها افشا مي‌كند، او را دستگير و زنداني‌ مي‌كنند.

وي از وضعيت بسيار بد زنان در بحرين خبر داد و عنوان كرد: زنان در بحرين دستگير و به زندان منتقل مي‌شوند و طبق گفته‌هاي زناني كه از زندان آزاد شده‌اند در زندان به زنان تجاوز نيز مي‌شود.

اين زن طلبه بحريني ادامه داد: از دوره نوجواني در تظاهراتي كه در كشورم برپا مي‌شد، شركت مي‌كردم اكنون هم دختران و زنان در مدارس و خيابان‌ها همگام با مردان در تظاهرات شركت مي‌كنند و بعضي وقت‌ها نيز براي آگاه كردن مردم اعلاميه پخش مي‌كنند.

ام‌علي بيان كرد: آل خليفه و آل سعود براي جلوگيري از افشاگري پزشكان و پرستاراني كه شاهد جنايات آنها در بيمارستان‌ بوده‌اند آنها را دستگير مي‌كنند.

وي اضافه كرد: براي كسب آزادي ابتدا به خداوند اميد داريم و سپس اميدواريم تمام جهانيان با مردم مظلوم بحرين مقابل ظلم و بي‌عدالتي بايستند.

اين زن طلبه بحريني ظلم و ستمي را كه به مردم بحرين مي‌شود، در انقلاب‌هاي اخير كشورهاي منطقه بي‌سابقه دانست و گفت: به مردم هيچ‏يك از كشورهاي انقلابي مانند ليبي، يمن و مصر به ميزان ظلمي كه به مردم بحرين شده ظلم و ستم روا نشده است، اين درحالي‌ است كه ما با برگزاري تظاهرات مسالمت‌آميز خواستار اجراي پايين‌ترين حقوق مشروع خود هستيم از جمله اشتغال جوانان تحصيل‌كرده و فارغ‌التحصيلان دانشگاهي كه به دليل استفاده از نيروي كار خارجي بيكار هستند؛ ما خواسته‌هاي خود را به صورت مسالمت‌آميز مطرح كرديم ولي آنها در مقابل ما را با تانك و مسلسل سركوب مي‌كنند.

وي با اشاره به اينكه بيشتر حكومت‌ها در جنايات صورت گرفته در بحرين با آل خليفه همراه هستند، تأكيد كرد: حكومت بحرين قصد دارد به جهانيان اين طور وانمود كند كه در بحرين شيعيان عليه اهل سنت انقلاب كردند، اين موضوع اصلاً درست نيست.

ام‌علي با بيان اينكه بيش از 80 درصد مردم بحرين شيعه هستند، خاطرنشان كرد: اگر اعتراضي از سوي مردم اين كشور صورت گرفته است طبيعي است چراكه بيشتر مردم بحرين شيعه هستند و طبيعي است كه مي‌خواهند بيشتر در صحنه حضور داشته باشند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: