دوشنبه 16 می 11 | 21:31

دومین نشست اندیشه‌های راهبردی برگزار خواهد شد

دومین نشست اندیشه‌های راهبردی در جمهوری اسلامی ایران با موضوع «عدالت»، فردا سه‌شنبه 27 اردیبهشت‌ماه، با حضور رهبر انقلاب و اندیشمندان، محققین و اساتید دانشگاه‌های كشور برگزار می‌شود.


دومین نشست اندیشه‌های راهبردی در جمهوری اسلامی ایران با موضوع «عدالت»، سه‌شنبه 27 اردیبهشت‌ماه، با حضور رهبر انقلاب و اندیشمندان، محققین و اساتید دانشگاه‌های كشور برگزار می‌شود. در این نشست صاحب‌نظران به ارائه مقالات خود پرداخته و نیز در بحث آزاد نشست به تبادل نظر می‌پردازند.

اولین نشست اندیشه‌های راهبردی، 10 آذر ماه سال گذشته و با موضوع «مبانی، ویژگی‌ها و ابعاد الگوی اسلامی – ایرانی پیشرفت» به میزبانی رهبر انقلاب برگزار شد كه متفكران و صاحب‌نظران ضمن تضارب آرا، دیدگاه‌های متنوع و مختلف خود را در زمینه الگوی اسلامی– ایرانی پیشرفت بیان كردند.

پیش از این، دكتر واعظ زاده دبیر این نشست، درباره‌ی سلسله نشست‌های اندیشه‌های راهبردی به خبرنگار بخش دیگران گفته بود: «كشور ما امروز از لحاظ تربیت نیروی انسانی، توسعه‌ی آموزش و به‌ویژه آموزش عالی و تعدد مراكز علمی و گسترش حوزه‌های علمیه و حضور نخبگان و فرهیختگان و فضلا و دانشمندان در بهترین موقعیت تاریخی خود قرار دارد. این مزیت بزرگ اقتضا می‌كند كه سازوكار بهره‌گیری از نظرات این گروه و به ویژه برجستگان آنان را در امور اساسی كشور به بهترین نحو سامان بدهیم تا انگیزه و حضور و مشاركت بسیار بیشتر آنان را در این امور شاهد باشیم.»

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: