دوشنبه 16 می 11 | 22:01

«۳۱ شب» جایی امن در دنیای شلوغ اینترنت برای نوشته‌های شخصی

ممکن است ترجیح دهید خاطرات و سرگذشتتان را در دفتر خصوصی‌تان بنویسید، روی کاغذ. ماهم می‌دانیم نوشتن روی کاغذ لذت دیگری دارد، اما اگر می‌خواهید نوشته‌هایتان همه جا همراهتان باشد و کسی غیر از خود شما به آن‌ها دسترسی نداشته باشد، ۳۱ شب برای شماست.


تریبون مستضعفین – تارنمای «۳۱ شب» راه اندازی شد.

۳۱ شب، امکان ایجاد نوشته‌های شخصی و خصوصی در فضای وب را با امنیت بالا امکان پذیر می‌سازد. در معرفی این وب سایت چنین آمده‌ است:

«ممکن است ترجیح دهید خاطرات و سرگذشتتان را در دفتر خصوصی‌تان بنویسید، روی کاغذ. ماهم می‌دانیم نوشتن روی کاغذ لذت دیگری دارد، اما اگر می‌خواهید نوشته‌هایتان همه جا همراهتان باشد و کسی غیر از خود شما به آن‌ها دسترسی نداشته باشد، ۳۱ شب برای شماست.»

این سایت به آدرس www.31shab.com به شما اجازه می‌دهد تا در یک محیط بسیار ساده و کارآمد، از طریق کامپیوتر یا تلفن همراه نوشته‌هایتان را به طور خلاصه در ۳۰۰ حرف بنویسید. سیستم ۳۱ شب به طور خودکار نوشته‌هایتان را پردازش می‌کند و یک گزارش کامل و نموداری از آنها به شما ارائه می‌دهد. همچنین می‌توانید به هر چه برای استفاده در متن خود نیاز دارید با استفاده از سیستم جست‌وجوی پیشرفته، به سادگی در نوشته‌هایتان بیابید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: