چهارشنبه 18 می 11 | 11:30
باحضور شخصیت‌های مذهبی و علمی جهان اسلام

همایش بررسی تجربه ۲۰ ساله مدیریت آیت‌الله خامنه‌ای در لبنان

اين همايش به دنبال تبيين علمي و تئوريك تجربه رهبري انقلاب اسلامي به صورت تجربه تمدن‌ساز رو به آينده و به عنوان يك الگوي جديد حاكميت مردم سالاري ديني است. بنابر اين گزارش، مقالات علمي بسياري به دبيرخانه اين همايش ارسال شده است كه تعدادي از آنها در طول دو روز برگزاري همايش قرائت مي‌شود و در پايان نيز به قالب يك كتاب منتشر خواهد شد.


تریبون مستضعفین

همايش «نوآوري و اجتهاد از ديدگاه امام خامنه‌اى» در لبنان

همايش «نوآوري و اجتهاد از ديدگاه آيت‌الله خامنه‌اي؛ بازخواني جريان معاصر بيداري اسلامى» با حضور علماي شيعه و اهل‌سنت از مصر، فلسطين، سوريه، استراليا و كشورهاي اروپايي، 16 و 17 خردادماه در بيروت برگزار مي‌شود.

بنابر گزارش پايگاه انستيتو معارف حكمي بيروت، در اين همايش كه در 6 و 7 ژوئن (16 و 17 خرداد) سال جاري برگزار خواهد شد، افرادی با درجات علمی بسیار بالا و مشهوري هم‌چون «سليم العوا» و «سعيد رمضان البوطي» از مصر، «تاج‌الدين الهلالي» مفتي استراليا، «سيد عمار حكيم» و «ابراهيم الجعفري» از عراق و چهره‌هاي برجسته‌اي از كشورهاي اروپايي هم‌چون «آلستر كروك» حضور خواهند داشت. پيش‌بيني مي‌شود «شيخ نعيم قاسم» معاون دبيركل حزب‌الله لبنان نيز در اين همايش حضور يابد.

بر اساس گزارش پايگاه اينترنتي همايش يادشده، از «غلامعلي حداد عادل» و «مهدي هادوي» از ايران نيز براي شركت در اين همايش دعوت به عمل آمده است.

در بولتن اين همايش كه توسط «انستيتو معارف حكمي بيروت» و «كنگره دائمي مقاومت اسلامي» برگزار مي‌شود، آمده است: اين همايش به دنبال تبيين علمي و تئوريك تجربه رهبري انقلاب اسلامي به صورت تجربه تمدن‌ساز رو به آينده و به عنوان يك الگوي جديد حاكميت مردم سالاري ديني است.

مقالات علمي بسياري به دبيرخانه اين همايش ارسال شده است كه بنا به تایید کارشناسان از وزن علمی بالایی برخوردارند و تاثیر بسزایی در این حوزه خواهند گذاشت که تعدادي از آن‌ها در طول دو روز برگزاري همايش قرائت مي‌شود و در پايان نيز به قالب يك كتاب منتشر خواهد شد.

قابل ذکر است پیش از همایش اصلی، پنج نشست مقدماتي پيش‌بيني شده است كه سه تايش برگزار شده كه يكي در باره خيزش‌هاي اسلامي منطقه و تأثير‌پذيري‌شان از انقلاب اسلامي ايران بود و يكي در باره ديدگاه‌هاي استراتژيك و يكي هم  پيرامون مسأله سياست و حقوق. همچنين در روزهاي آينده دو نشست ديگر  با عناوین «مديريت رسانه‌اي در جهان اسلام و «حضور اجتماعي بانوان» برگزار خواهد شد.

تیزر این همایش نیز برای دریافت قرار داده شده است.

دریافت تیزر همایش «نوآوري و اجتهاد از ديدگاه آيت‌الله خامنه‌اى»

 1. محمود
  18 می 2011

  سلام
  بسیار سایت خوبی دارید…
  مخصوصا قسمت طنز و کاریکاتور
  فوتوکاتورهایتان خوب نیست عالی است.

 2. حسین
  14 جولای 2011

  با سلام مطلب همایشتون خوب بود اما من تاسف خوردم که چرا باید در لبنان این جور همایشی برگزار بشه اما در ایران هیچ خبری نباشه اب در کوزه وما تشنه لبان میگردیم یار در خانه وما گرد جهان میگیریم

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: