جمعه 20 می 11 | 10:00

چند جمله برای دل تو داداش جون

اگر –خدای نکرده- افکار بد در ذهن شما مجسّم بشود، شیطان از شما دست بردار نخواهد بود و هنگام مردن شما را حهنّمی خواهد کرد. داداش جون! و این علامت سوء خاتمه است. بپرهیزید از این قضایا.


تریبون مستضعفین – «چند جمله برای دل تو داداش جون» (جملاتی از آیت‌الله حق‌شناس تهرانی)، که به وسیله مولف «غلام حسن بخشی»، چاپ اول آن در 48 صفحه قطع جیبی راهی بازار نشر گردیده است. این کتاب کوچک درهر صفحه در بردارنده‌ی یک یا دو جمله‌ی کلیدی از مرحوم آیت‌الله عبدالکریم حق‌شناس تهرانی است. این کتاب را می‌توان از شماره تماس‌های 09360732333، 09123504387 یا با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی حق شناس تهیه کرد. در زیر بعضی از این جملات را با هم مرور می‌کنیم.

قلب دائم در اضطراب است؛ تا مادامی که به حق اصابت بکند. وقتی که به حق اصابت کرد؛ آرام می‌شود، داداش جون!
وقتی در قیامت پرده‌ها از برابرت برداشته شد؛ آن وقت می‌فهمی که سرت کلاه رفته است، داداش جون! آن وقت نه راه پس داری نه راه پیش.
بعضی‌ها اعمال خوب انجام می‌دهند، اما اگر کار حرامی هم پیش بیاید؛ رویگردان نیستند. این گونه اعمال نتیجه ندارد، داداش جون!
یک شب هم تخم دو زرده بکنید و وقت سحر بیدار شوید و پس از وضو گرفتن از پروردگار عذرخواهی کنید، داداش جون!
اگر – خدای نکرده – افکار بد در ذهن شما مجسّم بشود، شیطان از شما دست بردار نخواهد بود و هنگام مردن شما را حهنّمی خواهد کرد. داداش جون! و این علامت سوء خاتمه است. بپرهیزید از این قضایا.

باید هر شب قبل از خواب از پروردگار بحواهی که درب دارالتجاره بسته نشود، داداش جون! قبل از خوابیدن، التماس کن، داداش جون! تسبیح حضرت زهرا (س) بقرسا. «آمن الرسول» بخوان.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: