پنج‌شنبه 19 می 11 | 10:00

فقط یک نشریه و دو كانون در پیام نور سبزوار

تعداد کانون ها و نشریات فعال دانشگاه پیام نور سبزوار به دو کانون و یک نشریه کاهش پیدا کرده است. سال گذشته دوازده کانون و نشریه در این دانشگاه فعالیت می کردند که با رویکرد نادرست مسئولین دانشگاه هم اکنون اغلب آنها تعطیل شده اند.


تعداد کانون ها و نشریات فعال دانشگاه پیام نور سبزوار به دو کانون و یک نشریه کاهش پیدا کرده است.
سال گذشته دوازده کانون و نشریه در این دانشگاه فعالیت می کردند که با رویکرد نادرست مسئولین دانشگاه هم اکنون اغلب آنها تعطیل شده اند.
به گفته دانشجویان فعال دانشگاه، عدم حمایت مسئولین دانشگاه و انحصار حمایت های مالی و معنوی مدیران به یکی، دو تشکل و کانون خاص موجب تعطیلی فعالیت های سایر فعالین فرهنگی دانشگاه شده است.
دانشجویان این دانشگاه چند شغله بودن مدیریت جدید فرهنگی دانشگاه و عدم حضور وی در جایگاه فرهنگی خویش با گذشت 4ماه از انتصابش را یکی دیگر از عوامل رکود فعالیت های فرهنگی در دانشگاهشان می دانند.
گفتنی است تاکنون دانشجویان دانشگاه پیام نور از مهمترین گروه هاي فعال فرهنگی-مطالعاتی تاثیرگذار در سطح شهرستان سبزوار به شمار می رفتند.

 1. u g
  19 می 2011

  خوش به حالشون
  ما تو دانشگاه آزاد بجنورد که مرکز استانه و واحد بزرگ محسوب میشه و 7هزار تا دانشجوی تمام وقت داشت کلا فقط یه بسیج رو داشتیم و یه هیئت دانشجویی که اون هم مورد غضب رئیس بود.
  یعنی تعداد صفر نشریه و صفر کانون و انجمن و تشکل.
  یه نفری هم اومد یه نشریه راه انداخت که یه ریال هم که بهش نمیدادن که هیچ هر روز تهدید میشد به تعلیق. تیراژش به 4هزار که رسید زدن نشریه ی متعهد رو تعطیل کردن خودشون رو هم اخراج.
  شما نبودین اون موقع. بچه ها هم زدن رئیس دانشگاه و رئیس دفتر فرهنگ و رئیس نهاد رو عوض کردن.
  البته الان هم هنوز صفر نشریه و صفر کانون و تشکل و انجمن سر جاشه.
  این خبره نه پیام نور سبزوار که دانشگاه نیمه حضوریه.
  صد رحمت به اونجا.
  اینم سوژه. خبرش کنین.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: