پنج‌شنبه 19 می 11 | 10:22

«اقتصاد عدالت محور» روی میز نقد

در سومين نشست از سلسله نشست های نقد کتاب کانون اندیشه جوان، كتاب” اقتصاد عدالت محور” نوشته دكتر حسن سبحاني با حضور نویسنده اثر نقد خواهد شد.


در سومين نشست از سلسله نشست های نقد کتاب کانون اندیشه جوان، كتاب” اقتصاد عدالت محور” نوشته دكتر حسن سبحاني با حضور نویسنده اثر نقد خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی کانون اندیشه جوان، سید علی متولی امامی معاون فرهنگی کانون با اعلام این خبر گفت: در این نشست که از ساعت 13:30 روز دوشنبه 2 خرداد در محل تالار شهيد بهشتي(ره)دانشكده اقتصاد دانشگاه شهيد بهشتي(ره)برگزار خواهد شد، دكتر محمد خوش‌چهره عضو هيأت علمي دانشكده اقتصاد دانشگاه تهران و نماينده مجلس شوراي اسلامي به عنوان منتقد و دكتر حسن سبحاني عضو هيأت علمي دانشكده اقتصاد دانشگاه تهران به عنوان نویسنده اثر حضور خواهند داشت.
لازم به ذكر است الگوي نظام اقتصادي قانون اساسي از مباني فلسفي نظام اقتصادي موعود در اسلام استخراج شده است و کارآمدی و قابليت هاي فراوان آن براي بنيان گذاري اقتصادي با ابعاد معین و تا حدودي متمایز از نظام هاي اقتصادي موجود تبين شده است.
“اقتصاد عدالت محور” به قلم حسن سبحاني سعي دارد الگوي اقتصاد قانون اساسي را همان طور که هست بررسي کند و سعي دارد که در 5 فصل این الگو را معرفي نماید. نظام اقتصادي مهدوي كه بر اساس عدالت، و شرايط تحقق آن پایه ریزي شده، نقش دولت در نظام اقتصادي، ویژگي هاي اقتصادي و نهادهاي اقتصادي در حکومت امام مهدي(عج) از جمله موضوعاتي است که در این کتاب به آن پرداخته مي شود.
علاقمندان برای حضور در این نشست می‌توانند به دانشكده اقتصاد دانشگاه شهيد بهشتي(ره) – تالار شهيد بهشتي(ره) به نشانی بزرگراه شهید چمران ـ خيابان يمن (تابناك سابق) ـ بلوار رشيد‌الدين فضل‌ا… ـ ميدان شهيدبهشتي(ره) مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88960536 و 88960409 تماس حاصل نمایند./انتهای پیام

  1. علی محمد احمدی
    13 فوریه 2015

    با سلام

    خلاصه متن نقد و جوابش یا صوتش را امکان دارد برای من ایمیل کنید با تشکر

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.