پنج‌شنبه 19 می 11 | 10:17

چهارمين نشست «درباره علم ديني» با حضور دكتر حسين سوزنچي برگزار مي‌شود

چهارمين نشست از سلسله نشست‌های «درباره علم دینی»، به همت کانون اندیشه جوان و به میزبانی بسیج دانشجویی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی(ره) برگزار می‌شود.


چهارمين نشست از سلسله  نشست‌های «درباره علم دینی»، به همت کانون اندیشه جوان و به میزبانی بسیج دانشجویی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی(ره) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون اندیشه جوان، سخنران این نشست که از ساعت 16 تا 18 روز دوشنبه 2 خرداد در محل تالار ارشاد دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی(ره) برگزار خواهد شد، حجت الاسلام و المسلمين دكتر حسين سوزنچي استاد حوزه و دانشگاه خواهد بود.

گفتنی‌ست، پيش از اين سه نشست از اين سلسله نشست‌ها در  چهارم، يازدهم و بيست و هشتم ارديبهشت با سخنراني اساتيد محترم؛  مهدی نصیری، حجت الاسلام و المسلمين عليرضا پيروزمند و دكتر سعيد زيباكلام برگزار شده است.

علاقمندان برای حضور در این نشست می‌توانند به دانشکده علوم اجتماعی (ره) واقع درخیابان شریعتی، سه‌راه ضرابخانه، خیابان شهید گل‌نبی مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88960536 و 88960409 (مدیریت جريان سازي فرهنگي کانون) تماس حاصل نمایند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: