یکشنبه 22 می 11 | 18:32

پیام مادر چهار شهید به زنان مسلمان بحرین در دیدار رهبری

نام من حلیمه است. از خانواده‌ی من همسرم سید حمزه و چهار فرزندم سید كاظم، سید داوود، سید كریم و سید قاسم سجادیان به شهادت رسیده‌اند… شنیده‌ام در بحرین، كه دلهای شما لبریز از عشق علی و فاطمه است، دشمن اسلحه‌اش را به قلب شما نشانه رفته است، اما بدانید راه شما راه خدا و راه خدا راه پیروزی است و ما با دعایمان شما را حمایت میكنیم.


صدها نفر از بانوان فرهیخته‌ی كشور، صبح امروز و در آستانه ایام ولادت حضرت فاطمه‌الزهرا(س) با رهبر انقلاب دیدار كردند. در ابتدای این دیدار ده نفر از بانوان حاضر در جمع، در سخنانی به موضوعات مختلف حوزه‌ی زنان پرداختند و نظرات و پیشنهادات خود را ارائه كردند.
در دقایق پایانی سخنان مدعوین، مادر 4 شهید و همسر شهید سیدحمزه سجادیان، به جایگاه آمد و در پیامی كه همسر یكی از فرزندان شهیدش قرائت كرد، با یادآوری مصائب خود در دوران دفاع مقدس به زنان مسلمان منطقه، به خصوص زنان بحرینی، آن‌ها را به ایستادگی در مسیر خداوند متعال فراخواند.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمد لله علی ما انعمه و له شكر علی ما الهم.
سپاس و ستایش خداوند را بخاطر نعمتهایی كه بخشید و آن را شكر بخاطر آنچه كه الهام كرد. سلام بر پیامبر رحمت و دختر گرامی‌شان حضرت فاطمه‌ی زهرا (س) مادر یازده ستاره درخشان آسمان امامت و سلام بر یگانه منجی عالم بشریت حضرت حجت بن الحسن روحی له فداه و عرض سلام به محضر رهبر عزیز و فرزانه.

و سلام بر تو ای خواهر مسلمانم! تویی كه با فریاد مشتهای گره كرده‌ات از مردان دلیر و فرزندان رشیدت حمایت می‌كنی و حلقه‌های زنجیر ظلم و ستم استكبار و شیاطین را یكی پس از دیگری نابود می‌سازی و با ایمانی محكم و قدمهایی ثابت تا نابودی شیطان بزرگ پیش می‌روی. آیا می‌دانی راهی كه تو اكنون در آن قرار داری چیست و چه قیمتی دارد؟ راه تو راه نور و سعادت و نجات است، راه حریت و آزادگی‌ست راه رسیدن به حیات طیبه است، راه خدا و راه نبوت است و این بسیار گران‌بها و با ارزش است. شنیده‌ام شیطان صفتان به مسجد و مدرسه و خانه و كاشانه‌ات یورش می‌برند و وجود پاكتان را به خاك و خون می‌كشند و عزیزانتان را به شهادت می‌رسانند، نگران نباش كه خدا با شماست.

من حلیمه هستم. نام من حلیمه است. از خانواده‌ی من همسرم سید حمزه و چهار فرزندم سید كاظم، سید داوود، سید كریم و سید قاسم سجادیان به شهادت رسیده‌اند. هر بار كه خبر شهادت فرزندانم را می‌آوردند در حالی كه اشك شوق بر چهره‌ام بود و رو می‌پوشاندم تا مبادا دشمن شاد شود، دلم آرام بود و خوشحال بودم از اینكه خداوند متعال شهادت را نصیب خانواده‌ام نمود و هرگز فراموش نمی‌كنم آن روزی كه خبر شهادت همسرم را به من دادند، وجودم پر از حسرت و اندوه شد، چرا كه از غافله عشق جاماندم.

و اما شنیده‌ام در بحرین، كه دلهای شما لبریز از عشق علی و فاطمه است، دشمن اسلحه‌اش را به قلب شما نشانه رفته است، اما بدانید راه شما راه خدا و راه خدا راه پیروزی است و ما با دعایمان شما را حمایت میكنیم.

والسلام علیكم و رحمه الله

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: