جمعه 23 آوریل 10 | 09:25

به داشتن چنین آشوبگرانی افتخار می‌کنیم

انقلاب اسلامی قرار بود انقلاب مستضعفان باشد. انقلاب ما انقلاب اسلامی است. اسلام پابرهنگان زمين، اسلام مستضعفين، اسلام رنجديدگان تاريخ… فکر می کردند برای مستضعفان که بنیاد و کمیته هست. حال بهتر برویم با تمدن ها گپی خودمانی بزنیم. اما انقلاب همچنان زنده بود و انقلابیون بیدار ملت مستضعف بار دیگر به آرمانهایش بازگشت. این بار گفتمان عدالت سکه رایج بود. این بار بیش از همه مستضفعین…


انقلاب اسلامی قرار بود انقلاب مستضعفان باشد. انقلاب ما انقلاب اسلامی است. اسلام پابرهنگان زمين، اسلام مستضعفين، اسلام رنجديدگان تاريخ، اسلام عارفان مبارزه جو، اسلام پاك طينتان عارف، و در يك كلمه، «اسلام ناب محمدى (ص)». ما انقلاب کردیم تا ریشه اسلام اشرافيت، اسلام ابوسفيان، اسلام ملّاهاى كثيف دربارى، اسلام مقدس نماهاى بيشعور حوزه‏هاى علمى و دانشگاهى، اسلام ذلت و نكبت، اسلام پول و زور، اسلام فريب و سازش و اسارت، اسلام حاكميت سرمايه و سرمايه داران بر مظلومين و پابرهنه‏ها، و در يك كلمه «اسلام امريكايى» را بخشکانیم.

جمهوری اسلامی یکی از ثمرات این انقلاب بود. ما توانستیم پس از قرن­ ها جلوه ای از حکومت اسلامی را بیان نهیم. این نظام قرار بود در خدمت پا برهنگان باشد اما باز سرمایه داری و آقازادگی سکه رایج بازار شد. باز سر به زیران آستان غرب در این میدان جولان دادند. دلمان خوش بود که برای هنوز برای مستضعفان کمیته امداد و بنیاد مستضعفان هست. آری کمیته امداد و بنیاد بود اما دیگر خبری از انقلاب مستضعفان نبود. فکر می کردند مستضعفان همان قشر آسیب پذیرند که باید ناگزیر زیر چرخ توسعه له شوند.

فکر می کردند برای مستضعفان که بنیاد و کمیته هست. حال بهتر برویم با تمدن ها گپی خودمانی بزنیم. اما انقلاب همچنان زنده بود و انقلابیون بیدار ملت مستضعف بار دیگر به آرمانهایش بازگشت. این بار گفتمان عدالت سکه رایج بود. این بار بیش از همه مستضفعین بودند که مورد توجه بودند و عزیز بودند.

اما طبقه مرفه و سرمایه دار تحمل چنین اوضاعی را نداشت. نتوانست بازگشت به آرمان ها را تحمل کند اما ملت ما راه خود را پیدا کرده بود. چه در سال 84 و چه در سال 88 اما آتشفشان حقد و کینه اسلام آمریکایی دیگر تحمل نداشت. همانطور که نظام امپریالیسم بین الملل انقلاب 57 را نتوانست تحمل کند.

آری پس از 30 سال از عمر جمهوری اسلامی نظام بین المللی سلطه قصد داشت با عیادی خود جمهوری اسلامی را از میان بردارد اما…

ما افتخار می کنیم که در جمهوری اسلامی مرفهین و سرمایه داران آشوب کنند و دست به شورش بزنند اگر غیر از این بود جای سوال بود. آری ما به داشتن چنین آشوبگرانی افتخار می کنیم. افتخار می کنیم که در جمهوری اسلامی هنوز مستضعفین هستند که صاحب این نظامند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.