دوشنبه 23 می 11 | 15:54

سالمرگ دوم خرداد در هفته نامه نه دی

شماره هفدهم هفته نامه نه دی منتشر شد. این شماره با تیتر اصلی «رؤسای سه قوه پاسخ دهند چرا جهاد اقتصادی فراموش شد» شنبه 31 اردیبهشت ماه روی دکه مطبوعات فروشی‌ها رفته است. «سالمرگ دوم خرداد» از مطالب شاخص این شماره است که به تحلیل جریانی سیاست باز که از دغدغه‌های مردم غافل شده و به نظام و آرمان‌های مردم و انقلاب پشت کرده بود پرداخته است.


تریبون مستضعفین- شماره هفدهم هفته نامه نه دی منتشر شد.

این شماره با تیتر اصلی «رؤسای سه قوه پاسخ دهند چرا جهاد اقتصادی فراموش شد؟» شنبه 31 اردیبهشت ماه روی دکه مطبوعات فروشی‌ها رفته است.

«سالمرگ دوم خرداد» از مطالب شاخص این شماره است که به تحلیل جریانی سیاست باز که از دغدغه‌های مردم غافل شده و به نظام و آرمان‌های مردم و انقلاب پشت کرده بود پرداخته است.

در این شماره یادداشتی به قلم مدیرمسئول با عنوان «کشمیری را دستگیر کنید حتی اگر رجایی اعتراض کند» به چاپ رسیده است؛ در این یادداشت حمید رسایی به موضوع رابطه احمدی نژاد و مشایی پرداخته است.

ضرورت بازتعریف رسالت صدا و سیما، تبارشناسی قبائل فتنه از مطالب خواندنی این شماره است. «نوشتند خروج بخوانید فرار» عنوان بخش است که به بازخوانی تاریخ لبنان اختصاص یافته است و نگاهی به 5 خرداد سالروز فرار صهیونیست‌ها از جنوب لبنان دارد.

نگاهی به روند برگزاری انتخابات هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی، ملزومات حرکت اصولگرایانه در فضای کنونی، تشابه گروهک فتنه و فرقه انحرافی، مصائب اقتصادی ادغام شتابزده وزارت‌خانه‌ها، فتح خرمشهر و … از دیگر مطالب شماره هفدهم هفته نامه نه دی است.

یادداشت‌هایی از دکتر صادق واعظ زاده، دکتر وحید یامین پور، حسام الدین برومند، گلعلی بابایی، سید روح الله انوری، محمود همت یار و … از دیگر بخش‌های این هفته نامه است.

هفته نامه نه دی در دوازده صفحه و به قیمت 500 تومان منتشر شده است.

 

 

برچسب‌ها: ، ،

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: