سه‌شنبه 24 می 11 | 19:47

پناهيان: كنترل افكار عمومی جهان از دست آمريكا خارج شده است

پناهیان با اشاره به اينكه كنترل افكار عمومي از دست آمريكا و استكبار‌جهاني خارج شده است، گفت: اكنون مي‌توان مردم جهان را از حقايق آگاه كرد و حركت‌هاي دانشجويي بايد به اين امر بپردازند.


حجت الاسلام عليرضا پناهيان از اساتيد حوزه و دانشگاه در اجتماع 20 هزار نفري دانشجويان دانشگاه‌هاي استان تهران و تهران بزرگ كه در مصلاي دانشگاه تهران در حال برگزاري است، گفت: زماني بود كه ليبراليسم غربي نظراتي را به انقلاب اسلامي وارد مي‌كرد و اعتقاد داشت كه جمهوري اسلامي نوعي ديگر از ليبراليسم است. اما امام خميني (ره) معتقد بودند ليبراليست بدتر از ديكتاتوريست است.

وي با اشاره به اينكه در ليبراليست ظاهراً آزادي بيان وجود دارد در حالي كه بدتر از ديكتاتوري است، افزود: پس از نابودي ماركسيسم و مضمحل شدن رقيب اصلي انقلاب اسلامي يعني ليبراليسيم، امروز انقلاب اسلامي ايران تنها انقلابي است كه حرف خود را به گوش جهانيان مي‌رساند.

پناهيان خاطرنشان كرد: انقلاب اسلامي ايران اكنون بدون تلاش براي صدور انقلاب به صورت طبيعي انقلاب اسلامي صادر مي‌شود و اميد‌ها به اين انقلاب بسته شده است.

اين استاد حوزه و دانشگاه در ادامه تصريح كرد: يكي از عوامل بسيار مهم در توفيق صدور انقلاب اسلامي اين بود كه مدعيان دروغين انسانيت به خصوص ليبراليست‌ها دروغگويي‌هاي خود را نمايان كردند.

وي با اشاره به اينكه اكنون در كشورهاي غربي دروغ‌پراكني رواج پيدا كرده است مردم كشورهاي غربي اعتقاد دارند كه نمايندگان آن‌ها و دولتمردانشان از دل مردم نيستند.

وي افزود: در غرب اكنون ترديده‌هاي وجود دارد كه آيا رسانه‌هاي آن‌ها به راحتي اخبار را انتقال مي‌دهند.

پناهيان اظهار داشت: كافي است مردم مغرب زمين به ليبراليست ترديد كنند آن گاه كاخ‌هاي ليبراليسم فرو خواهد ريخت.

اين استاد حوزه و دانشگاه تصريح كرد: اكنون در جامعه جهاني هر كس به حوادث جهان نگاه مي‌كند مي‌داند كه سرعت تحولات بالا رفته است و در شيوه زندگي غرب تغيير ايجاد شده است.

وي با طرح اين سؤال كه آيا انسان‌ها در كشورهاي غربي واقعاً آزادند، و آيا شعارهاي روساي كشورهاي غربي واقعي است، تأكيد كرد: اوباما رئيس جمهور آمريكا شعارهاي پوشالي سر مي‌دهد و ادعا دارد كه مي‌خواهد فرصت‌هاي مساوي را ميان مردم جهان ايجاد كند. در حالي‌كه اين ظاهر ماجرا است و بايد به ميان مردم آمريكا رفت و اين مهم را از آنان پرسيد.

اين استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اينكه يكي از عوامل پيروزي انقلاب اسلامي و شنيده شدن صداي انقلاب در ميان جهانيان روشن شدن دروغ‌هاي غرب است، گفت: آمريكا اكنون دشمن‌تراشي موهوم مي‌كند و جريان طالباني را تأسيس كرد و توسط آن صريحاً مردم خود را مي‌ترساند.

وي افزود: مردم غرب در حالي به دموكرسي پشت مي‌كنند كه اين شيوه تبليغاتي غلط پشت سر آنان است و حتي به آنان فرصت داده نمي‌شود كه سخن اسلام را بشنوند.

پناهيان با تأكيد بر اينكه يكي از امكانات با عظمت انقلاب اسلامي، مقابله با خرابكاري‌ها و فريب‌هاي دشمن است، اظهار داشت: اكنون شور و شعور جوانان ايراني اجازه نمي‌دهد كه در مواجه با قيام مردم منطقه و ظلم‌هايي كه به آنان مي‌شود، ساكت باشند.

اين استاد حوزه و دانشگاه با بيان اينكه امام (ره) چشم انداز انقلاب اسلامي را معرفي كرده‌اند و اين چشم انداز آزادي تمامي ابناء بشر است، گفت: روزي در همين نزديكي تمامي مسيحيان جهان را كمك مي‌كنيم تا از دست باند مافياي صهيونيست خلاص شوند و اين امر توسط انقلاب اسلامي ايران صورت خواهد گرفت.

وي افزود: نه تنها دروغ‌پراكني‌هاي دولتمردان غربي اكنون بر ملا شده است بلكه ديگر آنان شعار جديدي ندارند و حرف‌ها و طرح‌هاي قديمي خود را مطرح مي‌كنند.

اين استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اينكه كنترل افكار عمومي از دست آمريكا و استكبار‌جهاني خارج شده است، گفت: اكنون مي‌توان مردم جهان را از حقايق آگاه كرد و حركت‌هاي دانشجويي بايد به اين امر بپردازند.

پناهيان اظهار داشت: نظام استكبار براي سلطه در اروپا اكنون دچار چالش شده است و اميدواريم روزي جنبش‌هاي دانشجويي رويكرد‌هاي بيداري جهان را مد نظر قرار دهند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: