پنج‌شنبه 26 می 11 | 17:52

شیخ الحرمین یا بن لادن؟

حیدر رحیم‎پور ازغدی

آیا کشتار مسلمانان بی‎گناه در چهار گوشه دنیا، پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، به‎وسیله بن لادن و گروه القاعده صورت گرفته است؟ دراین‎که کشتار همه مسلمانان و تخریب کشور‎های مورد هجوم، به طراحی سیا و موساد بوده هیچ شکی نیست، کاوش ما در این وجیزه پیرامون شناخت عوامل کشتار‎هایی است که آمریکا همه را در پرونده طالبان و القاعده به ثبت رسانده و به بن‎لادن نسبت می‎دهد.


حیدر رحیم‎پور ازغدی – نقش صهیونیست در جهان تروریسیم

آیا کشتار مسلمانان بی‎گناه در چهار گوشه دنیا، پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، به‎وسیله بن لادن و گروه القاعده صورت گرفته است؟

دراین‎که کشتار همه مسلمانان و تخریب کشور‎های مورد هجوم، به طراحی سیا و موساد بوده هیچ شکی نیست، کاوش ما در این وجیزه پیرامون شناخت عوامل کشتار‎هایی است که آمریکا همه را در پرونده طالبان و القاعده به ثبت رسانده و به بن‎لادن نسبت می‎دهد و بسیار می‎کوشد تا القا کند، همه این کشتار‎ها و ترورها، نتیجه جنگ‎‎های مذهبی و فرقه‎ای و به ویژه جنگ بین سنیان و شیعیان است.

گرچه برای محققان بدیهی بوده که جنگ اصلی بین وهابیان و همه مذاهب اسلامی است، وهابیتی که در سده هجده، به‎وسیله اسلام‎شناسان انگلیسی آفریده شد که تشخیص داده بودند تا قرآن و وحدت مسلمانان برقرار باشد، تصاحب کشور‎های اسلامی محال است.

حمایت استکبار جهانی از این فرقه ضاله و برادر خوانده بهاییان تا آن‎جا بود که وهابیت در یک چشم بر هم زدن توانست حجاز و جزیره‎العرب را قطعه قطعه کند و بر هر قطعه امیری وهابی‎مسلک، که بردگی استکبار را پذیرفته باشد، بنشاند و حرمین را مالک شود.

زیرا مسلمانان پیش از این، اختلافات فقهی، جنگ‎آفرینی با یکدیگر نداشتند و همگان دور یک کعبه طواف می‎کردند و کمتر کسی است که نداند همه این فتنه‎‎ها، به‎خاطر طرح اتصال نیل به فرات و ایجاد خاورمیانه بزرگ بوده که پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران و ناامن شدن جزیره امن خاورمیانه برای استکبار، ناکام مانده و شکست طرح هر لحظه آشکارتر می‎شود.

بالاخره غرب به آن‎جا رسید که با وجود ایران، تحقق خاورمیانه بزرگ و کدخدایی بر جهان میسر نیست و به اندیشه تکه‎تکه کردن کشور‎های اسلامی مورد هجومش برآمده تا بتواند بر هر قطعه امیری وهابی (صهیونیستی مسلمان‎نما) بنشاند و به یاری بردگانش بر همه جهان الهام کدخدایی کند، و مگر از قطعه قطعه کردن جزیره العرب به کامش نرسید و بنابراین در چنین مرحله‎ای بزرگترین وظیفه کشور‎های اسلامی شناخت تروریست‎هاست، زیرا طراح ترور‎ها شناخته شده است. البته منظورم شناخت تک‎تک تروریست‎‎ها نیست، چون بسیاری از اینان در حکم همان اسلحه‎ای هستند که در دست‎شان نهاده‎اند، بلکه منظور شناخت گروه‎‎های تروریستی و اهداف آن‎‎ها‎ست تا آمریکا نتواند مغالطه کند.

و اینک به شرح تروریست‎‎های شناخته شده می‎پردازم:

الف) گروه فرقان، فرزندان فلسفی مجاهدین خلق.

ب) مجاهدین خلق؛ گروهی که من در کتاب «از انجمن پیروان قرآن تا انجمن حجتیه» اثبات کرده‎ام دست‎ساز صهیونیزم جهانی بوده‎اند و رفتار امروزشان ادعای دیروز مرا به اثبات می‎رساند.

ج) تروریست‎‎هایی که پیش از حمله نظامی عراق، به ایران می‎آمدند، چه بعثی و چه وهابی که با اندک بررسی مشخص می‎شد همه مسلمان‎نمایانی صهیونیست هستند و معاش آنان را وهابیانی تامین می‎کردند که در جنگ صدام با ایران نیز بسیار صدام را حمایت کردند و طراح و سرمایه‎گذار و عوامل همه این‎‎ها مشخص بود.

د) ترور‎هایی که به طراحی سرویس‎‎های غربی به ویژه سیا و موساد، سرمایه‎گذاری وهابیان و به دست مشتی جوان متعصب و بی‎خبر از همه جا و بی‎خرد صورت می‎گیرد که یا خریداری می‎شوند و یا نمی‎دانند چه می‎کنند؛ زیرا که آخوند‎های وهابی، اندیشه آنان را مسخ و با دارو‎های روانگردان وارداتی، نیروی اندیشه را از آنان می‎گیرند.

در هر صورت بانی، سرمایه‎گذار و مجری همه ترور‎ها شناخته شده است؛ سیا و موساد در نقش طراح، شیخ الحرمینبه‎عنوان سرمایه‎گذار، آخوند‎های وهابی عامل مسخ‎کننده اسلام و ابزار دگرگونی اندیشه‎‎ها نیز دارو‎های روانگردان.

لیکن خشم استکبار بر شیعیان به‎خاطر بیرون راندن شاه از جزیره امن‎شان تا آن‎جاست که ریختن خون شیعه را ثواب می‎دانند و 70 سال است که اجازه نداده‎اند وهابیان یک گلوله به‎سوی صهیونیزم پرتاب کنند. چه می‎گویم؛ وهابی‎‎ها نه این‎که تا به امروز با دشمن اصلی اسلام درنیفتاده‎اند، بلکه بیشتر هزینه‎‎های ماشین جنگی صهیونیسم برای کشتار فلسطینیان را اینان تأمین می‎کنند. در هر صورت با اسلامی که ساخته‎اند، می‎توانند کشتار شیعیان را توجیه کنند.

ه) تروریست‎‎های رسمی صهیونیست؛ آنان که افرادی چون «شقاقی»، «عماد مغنیه» و «صیاد شیرازی» را ترور می‎کنند.

ما می‎خواهیم بدانیم طراح و سرمایه‎گذار کشتار مردم کوچه و بازار عراق، افغانستان و پاکستان چه کسانی هستند؟ زیرا می‎دانیم بیشتر آن کشتارها، انفجار‎های کور بوده و اگر انتحاری، دست‎ساز متعصبين وهابی است.

می‎خواهیم بدانیم چه کسانی و بر پایه چه اندیشه‎ای، مردم رهگذر کوچه و بازار در کشور‎های سنی‎نشین را ترور می‎کنند و همچنین می‎خواهیم تروریسم حقیقی را بشناسیم و بر فلسفه ترورش آگاه شویم؛ زیرا که ادعا می‎کنند این ترور‎ها عقیدتی است!

آشکار است که چنین کشتار‎هایی نمی‎تواند هدفمند باشد، زیرا اگر بگویند اینان از دشمنان شناخته شده ما هستند، ادعای مسخره‎ای‎ست و افراد رهگذر چنین نیستند، با همه این‎ها، اعتراض ما به گروه طالبان و القاعده این است که چرا اجازه می‎دهند استکبار آنان را به چنین ترور‎های کوری متهم کند و از خودشان دفاع نمی‎کنند؟

سخن دیگرم با آمریکای به دام افتاده‎ست ، از آن‎که «گز نکرده» می‎برد، می‎پرسم حال که بن لادن را کشتی، از فردا چه بهانه‎ای برای کشتار مردم کوچه و بازار داری؟ به‎نظر شما آیا آمریکا فردا رسوا نمی‎شود که رهبری ترور‎های کور با سیا و موساد بوده و سرمایه‎گذارش شیخ الحرمین هم باده بوش، آن‎که می‎خواست فتنه را با جنگ‎‎های صلیبی آغاز کند چون شعور کلیساییان بیشتر از وهابیان بود، تن به چنین جنایتی ندادند؛ شیخ الحرمین فتنه را بر عهده گرفت و چون نتوانست هم باده‎اش را به یاری آورد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: